Menadżerka o ślubie Karoliny Pisarek. Zdementowała najpopularniejszą plotkę i oceniła pierwszy taniec nowożeńców. To dlatego nie poszło im najlepiej

Małgorzata Leinter o ślubie Karoliny Pisarek

Małgorzata Leinter o ślubie Karoliny Pisarek

Małgorzata Leinter skomentowała największe kontrowersje wokół ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Menadżerka modelki rozprawiła się z krzywdzącą plotką, która obiegła media po ceremonii.

Karolina Pisarek na początku czerwca poślubiła syna polskiego biznesmena – Rogera Sallę. Swoje przygotowania do ceremonii relacjonowała w Dzień Dobry TVN. Ślubny cykl finalistki Top Model został ciepło przyjęty przez widzów. Modelka pokazała problemy, z jakimi mierzyła się jako przyszła panna młoda, służąc wskazówkami dla innych kobiet, które przechodzą przez to samo.

Menadżerka Karoliny, Małgorzata Leitner, skomentowała zamieszanie wokół ślubu swojej podopiecznej, a przy okazji rozprawiła się z plotkami i kontrowersjami wokół pierwszego tańca. Wszystko to w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Małgorzata Leitner o ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Leitner zwróciła uwagę, że zainteresowanie ceremonią i weselem Pisarek było duże. Zdradziła też, że TVN sam zgłosił się o współpracę przy relacjonowaniu przygotowań do wydarzenia:

Było i jest zainteresowanie z życiem Karoliny. Reality show, które było kręcone przez stację TVN, było pomysłem i propozycją stacji, na którą chętnie przystałyśmy. Każdy z nas, każdy z was chciał kliknąć i zobaczyć z czym mierzyła się Karolina podczas przygotowań do ślubu, jakie były trudności, wyzwania, bo można było się utożsamić z tego rodzaju problemami. Mieli ich dużo, co tylko pokazuje, że są ludźmi. Po prostu ludzi to interesuje. Cieszę się, Karolina wzbudza takie zainteresowanie, bo jesteśmy w show-biznesie, i taka atencja jest po prostu dobra dla biznesu.

Menadżerka modelki rozprawiła się z jedną z najbardziej krzywdzących plotek, która sugerowała, że na ślubie zabrakło części najbliższej rodziny Karoliny i Rogera. Leitner zdementowała te informacje:

Cała rodzina Karoliny była na ślubie. Tak samo rodzina Rogera, która przyleciała częściowo ze Stanów. Wszyscy byli, siedzieli w pierwszym rzędzie i pewnie byli zajęci oglądaniem Karoliny a nie pozowaniem do zdjęć czy filmowaniem się.

Jak skomentowała pierwszy taniec Karoliny, który wzbudził sporo kontrowersji? Małgorzata zwróciła uwagę na kulisy przygotowań, które trwały krótko:

Para miała bardzo mało czasu na przygotowanie tego tańca. Mówimy o dwóch czy trzech dniach. Proszę sobie wyobrazić, jak to zaplanować podczas przygotowań idących pełną parą, jeszcze taniec. Uważam, że zrobili coś niesamowitego. Mężczyźni rzadko lubią i chcą tańczyć, i Roger nie był tutaj wyjątkiem. Jestem dumna i byłam wzruszona, jak pięknie razem tańczyli mimo osób, kamer i całego zgiełku wokół tego wydarzenia. Trema ich w ogóle nie zjadła. Naprawdę good job.

Cała rozmowa poniżej.


Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dla mnie ona jest zwykłą dziewczyna której udało się zaistnieć. To że jest modelką to żadne wyróżnienie….takich jak ona jest na pęczki więc nie rozumiem skąd tyle zamieszania wokół jej osoby. ..kogo obchodzi że brała ślub…

 • Gość pisze:

  Pierdu pierdu,pierwszy taniec powinien być naturalny nawet jak młodzi tańczyć nie potrafią,a teraz wszyscy na siłę się uczą tej samej choreografii.w rezultacie jest to sztuczne jak szczęka mojej babci.

 • Lulla pisze:

  Sanah też teraz wzięła ślub i mimo, że jest mega-popularna, a dzięki sukcesowi jaki odniosła na pewno już też dość bogata i gazety zapłaciłyby krocie za fotki ze ślubu, to zdjęć nie ma… Czyli można? Można! To się nazywa klasa! Sanah imponuje pokorą, pracowitością i talentem. Najpewniej zostanie zapamiętania, jako jedna z najwspanialszych polskich artystek obecnego pokolenia 🙂 Karolina zaimponować nie ma czym. Sodówa w główce zaszumiała, a talentów (zwłaszcza wokalnego!) brak. Sprzedaje się wiec jak umie… Sęk w tym, że konkurencja nie śpi. Niebawem przyjdą młodsze, ładniejsze, zgrabniejsze. Showbuisness przemieli i wypluje Karolinę i za kilka lat nikt już o niej nie będzie pamiętał… Taka jest różnica między tymi Paniami i (nie tylko) ich ślubami ;)))

 • Babcia pisze:

  Przestańcie już pisać o tej modeleczce . Co z niej za figura. To tylko modelka.

 • Gość pisze:

  A co ma powiedzieć jak jest Pisarek menadżerem i namówiła Karolinę żeby sprzedała Mediom każdą intymną chwilę !Zresztą sama to potwierdza !Liczy się tylko zainteresowanie mediów i obserwatorów !

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×