Lara Gessler pierwszy raz o przyszywanym rodzeństwie! Krótko podsumowała swoją relację z dziećmi Waldemara. Ciekawe, co na to Magda?

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler zdradziła, że Waldemar Kozerawski ma sporą gromadkę dzieci. Opowiedziała, jak wyglądają jej relacje z pociechami ukochanego jej mamy. Czy utrzymują ze sobą kontakt?

Lara Gessler podobnie jak jej mama zaczęła podbijać świat kulinariów. Miłość do kuchni zdecydowanie odziedziczyła w genach. Zarówno jej ojciec Piotr Gessler, jak i mama Magda całe swoje życie poświęcili pracy w restauracjach. Nic więc dziwnego, że córka poszła w ich ślady.

Rodzice Lary rozwiedli się gdy ta była jeszcze dzieckiem. Gessler po ich rozstaniu zamieszkała z ojcem, ale z mamą również miała wspaniały kontakt. Niestety kilka tygodni temu Lara musiała pożegnać swojego ukochanego tatę. Jego śmierć była dla niej bardzo bolesnym ciosem.

Magda Gessler po rozwodzie związała się z Waldemarem Kozierawskim. Jej ukochany jest lekarzem mieszkającym w Kanadzie. Pomimo tego, że dzieli ich spora odległość, to uczucie nie zmienia się od lat. Ostatnio gospodyni Kuchennych rewolucji wybrała się do Toronto, gdzie razem z ukochanym przygotowywała wystawną kolację z okazji Święta Dziękczynienia.

Lara Gessler o relacjach z dziećmi Waldemara Kozerawskiego

Magda Gessler ma dwoje dzieci. Oprócz córki Lary ma także starszego syna Tadeusza z pierwszego małżeństwa. On również został kucharzem, a w ostatnim czasie czuwał nad otwarciem restauracji RobertaLewandowskiego w Warszawie.

Waldemar Kozerawski także ma dzieci z poprzedniego związku. Ostatnio lekarz jest coraz bardziej aktywny na Instagramie, a niedawno pochwalił się zdjęciem jednej z córekLara Gessler w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wyglądają jej relacje z dziećmi ukochanego jej matki:

On ma dwie córki. Z obiema dobrze się mam. I z synem Waldemara również mam się fantastycznie, bardzo Waldusia lubię.

Lara przyznaje, że mogą na siebie liczyć:

Bardzo długo już się razem trzymamy. Możemy na siebie liczyć, mimo rozjechanych kilometrów.

Gratulujemy dojrzałego podejścia.


Waldemar Kozerawski z synem

Waldemar Kozerawski z synem

Waldemar Kozerawski - córka

Waldemar Kozerawski - córka

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×