Magda Gessler ma jeszcze jedną córkę. Jest totalnym przeciwieństwem Lary – kocha mocny makijaż i odważne stroje

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler ma drugą córkę. Larę znają wszyscy, teraz pora poznać pasierbicę gwiazdy TVN. Jest piękna.

Magda Gessler to najsłynniejsza restauratorka w Polsce. Od wielu lat naprawia biznesy Polaków i ratuje ludzi od bankructwa, co możemy obserwować w programie Kuchenne rewolucje. Jak przy tak intensywnym życiu radzi sobie z układaniem spraw prywatnych? Okazuje się, że bardzo dobrze. Od ponad 20 lat tworzy ze swoim ukochanym udany związek, choć nie obyło się bez przeszkód.

Życie prywatne Magdy Gessler jest kolorowe. Jej historia miłosna to gotowy scenariusz na film. W młodości spotykała się z Waldemarem Kozerawskim, jednak zdecydowała się zakończyć ten związek i wyjechała na studia do Hiszpanii. Jej wówczas były partner wyjechał do Kanady. Po dwóch dekadach Waldemar stanął u progu drzwi lokalu słynnej restauratorki:

Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: „Już nie uciekniesz mi drugi raz” – wspomina w wywiadzie z Vivą!

Para rozstała się na 23 lata. W tym czasie każde z nich zdążyło założyć rodzinę oraz przejść przez kilka związków. Czy to właśnie był klucz do zbudowania dojrzałej relacji partnerskiej?

Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią… choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie. To bardzo silny związek, ale rozumiem, o co chodzi… Waldemar dobrze czuje się w Kanadzie, ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim – żartuje 68-latka.

Od 2021 roku spekuluje się, że para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Gwiazda TVN-u opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, które podsyciło te plotki:

Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka @tiffanyandco nie nogę sie na nią napatrzeć. Dziekuje Ci bardzo Walduś.

Jak wygląda pasierbica Magdy Gessler?

Magda i Waldek są ze sobą już ponad 20 lat. W trakcie ich jeszcze dłużej trwającej przerwy każde z nich zdążyło założyć rodzinę. Restauratorka w 1983 roku urodziła syna – Tadeusza Müllera. 6 lat później na świat przyszła Lara Gessler. Jak dotąd niewiele wiedzieliśmy o wybranku Magdy. Z pomocą przyszedł Instagram, na którym 68-latek od kilku miesięcy jest coraz bardziej aktywny.

Poza zdjęciami ze swoją ukochaną lekarz udostępnił fotografię swojej córki. Pierwszy raz możemy podziwiać pasierbicę Gessler. Jest piękna – reprezentuje zupełnie inny typ urody i styl niż Lara. Uwielbia mocny makijaż i wyzywające kreacje, eksponujące jej ciało.

W galerii możecie zobaczyć także pasierba Magdy. Podobni do ojca?


Waldemar Kozerawski - córka

Waldemar Kozerawski - córka

Waldemar Kozerawski - córka

Waldemar Kozerawski - córka

Waldemar Kozerawski z synem

Waldemar Kozerawski z synem

Komentarze