Tak wygląda nieznany syn Magdy Gessler. To aż niemożliwe, żeby łączyło ich tak duże podobieństwo

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler ma dwoje biologicznych dzieci – Tadeusza oraz Larę. Jednak mało kto wie, że posiada także pasierba. Jak wygląda nieznany syn restauratorki?

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się ponad czterdzieści lat temu. Płomienne uczucie przegrało z rzeczywistością. Ona wróciła na studia do Hiszpanii, on wyjechał do Kanady. Oboje powoli układali sobie życie. Ponownie spotkali się dopiero po dwudziestu latach. Mężczyzna odwiedził jej restaurację i znów się zakochał.

Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: „Już nie uciekniesz mi drugi raz” – wyznała restauratorka.

Waldemar Kozerawski nie szczędzi pod adresem ukochanej komplementów.

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielajac życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów…. Dzisiaj postanowiłem to zmienic. Chciałbym powiedziec o Mojej Żonie,że jest najpiekniejszym człowiekiem jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. (zachowano pisownię oryginalną) – napisał w jednym z postów na Facebooku.

Każde z nich jest zajęte swoją karierą, mieszkają na różnych kontynentach, ale łączy ich bardzo silne uczucie. Magda Gessler podkreśla, że razem są nie do pokonania.

Jak wygląda nieznany syn Magdy Gessler?

Magda Gessler i Waldemar Kozarewski związali się, jak byli dojrzałymi ludźmi z ciekawą przeszłością. Obydwoje byli po rozwodzie i mieli już dzieci z poprzednich związków. Podczas gdy o dzieciach restauratorki wiemy już sporo, to o jej pasierbie do tej pory nie było wiadomo nic.

Królowa TVN bardzo często odwiedza swojego partnera w jego uroczym domu w Toronto i zdarza się, że w sieci pojawia się zdjęcie z synem Waldemara. Tym razem jednak możemy podejrzeć na Instagramie Kozerawskiego jak wygląda junior.

Z moim synem – podpisał zdjęcie partner Gessler.

Widać także, że panów łączą bardzo bliskie relacje. Jednak najbardziej zadziwiające jest też to, że Valdi jest bardzo podobny do swojej macochy. Wiedzieliście, że Gessler ma pasierba?


Waldemar Kozerawski z synem

Waldemar Kozerawski z synem

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×