Renata Kaczoruk jest załamana! Pochwaliła się światu powalającą wysokością rachunku Kuby Wojewódzkiego za SMS-y w „TzG”! [WIDEO]

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki

Ile SMS-ów Kuba Wojewódzki wysłał na Renatę Kaczoruk w Tańcu z gwiazdami?

Kuba Wojewódzki jest znany z zamiłowania do drogich i szybkich aut, a także do pięknych kobiet. Od wielu lat jest w związku z modelką Renatą Kaczoruk, która dzięki niemu zaistniała w show-biznesie. W tej edycji Tańca z gwiazdami możemy podziwiać piękną partnerkę Kuby, brylującą na parkiecie. Jednak „Króla TVN-u” na próżno szukać na widowni Tańca z gwiazdami gdy Renata wraz z Michałem tańczą na parkiecie. Czy w przyszłości jest szansa, że to się zmieni?

Nie. To są rozdzielne światy bardzo i dobrze się czuję mając tą przestrzeń dla siebie. Skupiam się w 100% na odcinku i to jest bardzo komfortowe.

Jednak okazuje się, że Kuba bardzo mocno wspiera swoją dziewczynę. Tak mocno, że być może będzie musiał sprzedać swoje dopiero co zakupione Lamborgini!

Widziałam rachunki za telefon. Nie wypłacimy się. Dlatego wspomóżcie go, bo będziemy musieli sprzedać Lambo – skwitowała temat Renata w rozmowie z naszą reporterką.

Wspomożecie Renatę i Michała wysyłając na nich SMS-y? Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami już dzisiaj, a cała rozmowa z Kaczoruk poniżej:

Zobacz: Alicja Janosz jednym zdaniem rozłożyła Kubę Wojewódzkiego na łopatki! Zrobiła to na oczach całego świata. Dopiero po wielu latach skomentowała ten historyczny incydent!

Zobacz: To jakiś żart?! Z “Tańca z gwiazdami” odpadli faworyci! Szokujący finał hucznego wesela!

Zobacz: Ewa Farna ostro kibicuje swojej przyjaciółce w “Tańcu z Gwiazdami”! Nikt nie przypuszczał, że dziewczyny się znają!


Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki - koncert Agnieszki Chylińskiej

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki - koncert Agnieszki Chylińskiej

Kuba Wojewódzki z telefonem

Kuba Wojewódzki z telefonem

10-04-2013 WarszawaKonferencja X-Factor ON ONLINEP.Kibitlewski/ONS

10-04-2013 Warszawa Konferencja X-Factor ON ONLINE P.Kibitlewski/ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×