Oto nowa gwiazda wnętrzarskiego show. Polak, który zrobił karierę w Holandii, zdradził nam szczegóły z planu produkcji

Kris Florek program wnętrzarski

Kris Florek program wnętrzarski

Kris Florek zrobił imponującą karierę w Holandii, stając się inspiracją dla wielu młodych osób. Biznesmen otrzymał ostatnio propozycję udziału w najnowszym polskim programie. Gdzie go zobaczymy?

Kris Florek, to biznesmen, profesjonalny mówca motywacyjny i trener interpersonalny, który osiągnął popularność w krajach Beneluksu. Florek jest właścicielem wielu doskonale prosperujących firm, mających swoje siedziby w Polsce i Holandii. W 2014 roku przedsiębiorca otrzymał prestiżowy tytuł Polak Roku w kategoriach Biznes i Nagroda Publiczności, natomiast rok później został finalistą konkursu na Przedsiębiorcę Roku w Holandii. Biznesmen jako jedyny Polak wystąpił w programie Moja rodzina jest na skraju bankructwa w roli eksperta od biznesu.

Życie Krisa Florka nie zawsze było usłane różami. Już jako dziecko musiał mierzyć się z wieloma problemami, w tym z alkoholem i przemocą psychiczną, które na co dzień gościły w jego domu rodzinnym. Trudne dzieciństwo zmotywowały go do zmian w życiu dorosłym i przedsiębiorca w wieku 22 lat postanowił wyjechać z kraju.

Na cel swojej podróży wybrał Holandię i to właśnie tam sukcesywnie udało mu się zrobić ogromną karierę. Za granicą wydał dwie książki, a obecnie pracuje nad trzecią. Nadchodzący projekt biznesmena wspierają m.in. Rinke Rooyens i Lech Wałęsa.

Kris Florek nową gwiazdą wnętrzarskiego show

Media obiegła ostatnio informacja dotycząca udziału Krisa Florka w polskim programie. Jak najnowsze doniesienia skomentował biznesmen?

Jeszcze nie jest to potwierdzone. Ale mam rozmowy z producentami fajnego programu i wychodzi na to, że będę mógł wziąć w tym udział. Ludzie, którzy mnie znają wiedzą, że ja się bardzo angażuję w pomoc ludziom. Za dużo nie mogę na ten temat powiedzieć, ze względu na to, że nadal mamy rozmowy, dlatego jestem teraz w Polsce, ale chodzi o pomoc ludziom. To jest najważniejsze.

W jakiej stacji będzie wyemitowane show? Kris zdradził, że nie zabraknie w nim gwiazd:

W polskiej telewizji. Na którym programie – nie mogę zdradzić. Ale na pewno są znane osoby, które też będą brały w tym udział.

Czy to program Katarzyny Cichopek Operacja aranżacja?

Jak na razie rozmowy się toczą, jeszcze nic nie jest potwierdzone. Jak tylko będę mógł coś zdradzić, to na pewno się do was odezwę – skwitował, ucinając dalszą rozmowę.

Jak myślicie, o jakim programie mówi Kris?


Kris Florek na planie teledysku

Kris Florek na planie teledysku "Tacy sami"

Kris Florek z synem – Boże Narodzenie 2021

Kris Florek z synem – Boże Narodzenie 2021

Kris Florek w Amsterdamie

Kris Florek w Amsterdamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×