Małgorzata Tomaszewska robi karierę w telewizji, a kim jest z zawodu? Jej wykształcenie nie ma nic wspólnego z mediami [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zdobyła rozpoznawalność jako prezenterka telewizyjna. Gwiazda TVP ma jednak zupełnie inne wykształcenie. Czy ta dziedzina pomaga jej w pracy prezenterki?

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek w naszym kraju. Gwiazda polskiej telewizji zadebiutowała na ekranie w 2012 roku, prowadząc programy sportowe. W kolejnych latach próbowała swoich sił jako pogodynka, występując na antenie telewizji Polsat. Pojawiła się w czwartej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Od 2018 roku prezenterka związana jest z Telewizją Polską, gdzie obecnie jest jedną z prowadzących porannego programu Pytanie na śniadanie. Od tej pory jej kariera nabrała tempa i widzowie często mogą ją widzieć podczas największych krajowych wydarzeń muzycznych. Prowadziła między innymi Wakacyjną Trasę Dwójki, program The Voice of PolandSylwester marzeń z Dwójką i trzecią edycję programu rozrywkowego Dance Dance Dance.

Kim z zawodu jest Małgorzata Tomaszewska?

Małgorzata Tomaszewska posiada wykształcenie psychologiczne. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. W rozmowie z naszą redaktorką opowiedziała, czy ta dziedzina pomaga jej w pracy prezenterki.

Mam wrażenie, że to nie jest tak, że ja wybrałam psychologię, tylko psychologia wybrała mnie. Ja bardzo lubiłam słuchać ludzi. I w ogóle mam coś takiego, że witasz się ze mną, jedziemy gdzieś w pociągu i nagle ja znam czyjąś historię życia. To jest coś takiego, co się moim zdaniem ma. To mi na pewno pomaga. Ludzie się przy mnie otwierają. Ja nigdy nie naciskam na opowiadanie żadnych historii- czy w relacjach prywatnych, czy przed kamerą. Może dlatego one wychodzą, bo nie czuć takiego wyciągania dziennikarskiego, tylko bardziej ludzka rozmowa. Myślę, że na pewno mi to pomaga.

Czy gdyby nie telewizja, to Małgorzata miałaby swój gabinet jako psycholog?

Myślę, że miałabym. Aczkolwiek bardzo bałam się, że nie będę potrafiła oddzielić pracy od życia. Ja zabieram problemy ludzi do domu. Wiem, że zabieram historie ludzi z Pytania na Śniadanie czy z The Voice of Poland do domu i ja to później przeżywam. Myślę, że w gabinecie byłoby podobnie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska - finał Miss Polonia 2022

Małgorzata Tomaszewska - finał Miss Polonia 2022

Małgorzata Tomaszewska. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Małgorzata Tomaszewska. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×