O takich urodzinach marzy każdy. Kasia Sowińska spędza je w Polsce ze światowej sławy gwiazdą. Mamy zdjęcia! [TYLKO U NAS]

Kasia Sowińska i Lionel Richie

Kasia Sowińska i Lionel Richie

Urodziny Kasi Sowińskiej z Lionelem Richie

Kasia Sowińska 7 lat temu wyleciała z Polski. Prezenterka MTV zamieszkała w Los Angeles. Zmiany okazały się strzałem w dziesiątkę. Kasia ruszyła w trasę koncertową z Luisem Miguelem. W sumie zagrali aż 247 koncertów (!) na największych stadionach Ameryki Południowej i Północnej. Występowali razem z takimi tuzami jak Prince czy Diana Ross.

Przy okazji pracy z meksykańskim muzykiem Sowińska zaistniała w świadomości amerykańskiej branży i zaczęła pojawiać się na najważniejszych galach, takich jak Oscary czy Billboards Music Awards. Na tej drugiej Polka świętowała sukces pracy z Miguelem. Luis odebrał wówczas nagrodę dla „Najlepszej trasy koncertowej w Ameryce Południowej”. Splendor jaki spadł na 35-latkę za granicą sprawił, że o Sowińską upomniał się polski show-biznes.

Jak ustalił Jastrząb Post, Kasia najbliższe tygodnie spędza w Polsce. Wkrótce poznamy szczegóły tajemniczego projektu z udziałem gwiazdy. Póki co, aktorka świętuje 35 urodziny. Z tej okazji wybrała się na koncert Lionela Richie, z którym spotkała się za kulisami. Artysta występuje w Gdańsku. Kasi towarzyszyli przyjaciele, brat i siostra.

Tylko u nas możecie zobaczyć zdjęcia z niezwykłego spotkania gwiazd za kulisami.

Kasi życzymy wszystkiego najlepszego 🙂

Zobacz: TYLKO U NAS! Nergal i Kasia Sowińska mają romans! Przyłapano ich na pełnej namiętności randce

Kasia Sowińska z Lionelem Richie w Gdańsku

Kasia Sowińska z Lionelem Richie w Gdańsku

Kasia Sowińska ile ma lat? Skończyła 35 lat

Kasia Sowińska ile ma lat? Skończyła 35 lat


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×