Wirtualna Polska

Kasia Sokołowska o swojej odważnej sesji. „Moda to emocje” [WIDEO]

Kasia Sokołowska o swojej odważnej sesji. „Moda to emocje” [WIDEO]

Kasia Sokołowska, Joanna Przetakiewicz fot. East News

Katarzyna Sokołowska opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej. Także Joanna Przetakiewicz wspominała swoją sesję w Playboyu.

Wirtualna Polska

Katarzyna Sokołowska rozmawiała niedawno z naszą reporterką. Jurorka Top Model opowiedziała o odważnej sesji, w której wzięła udział. Co zdradziła?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kasia Sokołowska o sesji dla Elle

Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej dla Elle?

Jestem obecnie w takim momencie życia, że nie chce robić rzeczy, które są letnie i które są po nic. Chce mieć frajdę i radość z tego, co robię. Podejmując takie wyzwania jak okładka Elle, w magazynie modowym, który dla innych może być według ich oceny jest jak każda inna okładka, jednak według mnie zrobienie okładki Elle ma duże znaczenie, mogliśmy sobie pozwolić na wiele, na pewien eksperyment, na pewną odwagę, itd. i to się wszystko znakomicie udało – wyznała.

Jak czuła się Kasia, biorąc udział w tak odważnej sesji?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Świetnie się czułam, wiedziałam co robię i jaki efekt chce osiągnąć i widzę też, że ta okładka wzbudziła ogromne emocje, bo moda to emocje – zresztą tak jest też zatytułowany ten wywiad, który faktycznie pokazał, że w modzie warto być odważnym, że moda to właśnie emocje, że moda to sztuka i bardzo się również cieszę, że projektanci celebrowali ze mną ten wieczór premiery okładki.

Co Kasia Sokołowska myśli o sesji Joanna Przetakiewicz w Playboyu?

Jurorka Top Model nawiązała też do sesji zdjeciowej Joanny Przetakiewicz sprzed lat. Co powiedziała?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja myślę, że to jest oczywiście też prosty mechanizm – te emocje powoduje też fakt, że dojrzała kobieta decyduje się na takie odsłonięcie, ale myślę, że to jest kwestia pewnego momentu w życiu, pewnej właśnie pewności, że jesteśmy w dobrym miejscu w dobrym czasie, że wiemy co chcemy, wiemy co mamy mówić, wiemy kim jesteśmy, wiemy, że mamy iść na wybory, wiemy, że mamy głosować na przykład. To są takie komunikaty, które chcemy żeby one dotarły. Więc wydaje mi się, że to był najlepszy moment, który mógłby się zdarzyć i właśnie teraz chciałam to zrobić – zauważyła.

Joanna Przetakiewicz o swojej sesji w Playboyu

Wirtualna Polska

Na tym samym evencie pojawiła się także Joanna Przetakiewicz . Jak wspomina czas, gdy brała udział w sesji dla Playboya?

Świetnie, to w ogóle była świetna decyzja. Ja nigdy, przenigdy tego nie żałowałam. Najbardziej byłam dumna z tego, że podczas tej sesji padł pierwszy raz tytuł kobieta nowej ery. Ja pierwszy raz udzieliłam wtedy wywiadu, który mówił dokładnie o dojrzałych kobietach i on w jakimś sensie też otworzył mi skrzydła. Jego treść, to, co tam powiedziałam było pewnym otwarciem nowego rozdziału. Ja dobrze to wszystko wspominam. Mieliśmy wtedy świetny dzień i świetny czas. Bardzo dobrze to wspominam – powiedziała Joasia.

Jesteście fanami takich sesji?

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dzie? Dobry TVN i jego go?cie - sierpie? 2022

Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News. Warszawa, 06.08.2022. Na planie programu Dzien Dobry TVN. N/z: Katarzyna Kasia Sokolowska.

Fina? Top Model 10

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 24.11.2021. Final 10. edycji Top Model. N/z: Katarzyna Sokolowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×