Media połączyły ze sobą Jessicę Mercedes i Malika Montanę. Blogerka przerwała milczenie i zdradziła, do czego zaprosił ją raper. Odważnie!

Malik Montana i Jessica Mercedes

Malik Montana i Jessica Mercedes

Jessica Mercedes jest w związku z Malikiem Montaną? Takie spekulacje swego czasu pojawiły się w mediach. Mamy komentarz blogerki. 

Jessica Mercedes Kirschner zdobyła rozgłos jako blogerka modowa. Z czasem rozszerzyła działalność. Prężnie działa jako influencerka na Instagramie i prowadzi własną markę z ubraniami, która odnosi spore sukcesy. W ostatnim czasie plotkarskie media zwróciły uwagę na znajomość 29-latki ze starszym o kilka lat polskim raperem – Malikiem Montaną.

Lider wytwórni muzycznej Get Money Live Life i blogerka pozowali wspólnie do zdjęć w mediach społecznościowych i wymieniali się komentarzami. Dotychczas ani Jessica, ani Malik nie zdecydowali się skomentować ich relacji. Reporterka Jastrząb Post podczas spotkania z influencerką nieco pociągnęła ją za język.

Jessica Mercedes o relacji z Malikiem Montaną

Nasza rozmówczyni przyznała, że Malik jest jej kolegą.

To jest mój kolega. Do tańca mnie zaprasza. Żartuje oczywiście.

Czy raper podoba jej się jako mężczyzna?

Malik jest moim bardzo dobrym przyjacielem. I tyle.

Co wy na to?

Kim jest Malik Montana?

Mosa Ghawsi, bo tak naprawdę nazywa się Malik Montana, urodził się w Hamburgu, jednak ma pochodzenie polsko-afgańskie. Na scenie muzycznej jest aktywny od lat. Haram Masari, Naaajak, Tijara, Import/Export – to jego albumy, które ukazały się do tej pory.

Jego wytwórnia Get Money Live Life wydaje wielu artystów, z których najbardziej rozpoznawalni są DihoAlberto Josef Bratan. Malik współpracuje też z raperami z zagranicy, co znacznie ułatwia mu to, że biegle posługuje się angielskim i niemieckim.

Wśród znanych fanów twórczości Malika znajduje się między innymi Viki Gabor.

Nie poznaliśmy się jeszcze, ale rozmawialiśmy na Instagramie. Jestem fanką Malika i uwielbiam jego twórczość. Wielu artystów tworzy swoją muzę, Malik ma też swoje lata i może tworzyć, o czym chce. Wszyscy słuchamy Malika i niektóre piosenki ma normalne. Nie wszystkie utwory są seksistowskie – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Słuchacie Malika Montany?


Malik Montana i Jessica Mercedes

Malik Montana i Jessica Mercedes

Malik Montana i Jessica Mercedes

Malik Montana i Jessica Mercedes

Jessica Mercedes – Elle Style Awards 2022

Jessica Mercedes – Elle Style Awards 2022

Komentarze

  • ŻABA pisze:

    Co ty za brednie wypisujesz. Rozumiem, że ty zachwycasz wszystkich swoim wyglądem i intelektem. Zrób mały rozbieg i pierdyknij główką w ścianę, mały reset dobrze ci zrobi. Mniej zawiści ludzie.

  • ŻABA pisze:

    kto strasznie wygląda, co ty wypisujesz za bzdury. Rozumiem, że ty podobasz się wszystkim i wszyscy normalnie zachwycają się tobą i twoim intelektem. Zrób rozbieg i pierdyknij się główką w ścianę, mały reset dobrze ci zrobi. Mniej zawiści ludzie.

  • Gość pisze:

    Strasznie ona teraz wygląda, te usta, ten wulgarny styl…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×