Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk ma dziewczynę? Wiemy kim jest tajemnicza blondynka

Jarosław Bieniuk ma dziewczynę? Wiemy kim jest tajemnicza blondynka

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska mają romans. Nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk z dziewczyną? Wiemy jaka jest prawda

Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę?! Dzisiaj „Życie na gorąco” opublikowało zdjęcia piłkarza, który z długonogą blondynką wybrał się na koncert Lenny’ego Kravitza. Piłkarz rzekomo w towarzystwie kobiety miał spędzić wieczór w strefie VIP, w której dostępne były przekąski i alkohol. Ile prawdy jest w tej relacji? Oprócz tego, że faktycznie Bieniuk kupił pakiet oferujący najlepsze miejsca na stadionie, reszta jest mocno naciągnięta.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wystarczy chociażby odwiedzić Instagram Jarosława Bieniuka. Po koncercie dodał zdjęcie, na którym oznaczył grono znajomych (zobacz). Ten wieczór, owszem, spędził w towarzystwie blondynki, ale nie tylko jej. Towarzyszyli mu także inni bliscy znajomi (w tym zaprzyjaźniona z rodziną agentka Anny Przybylskiej, Małgorzata Rudowska), którzy zabrali go na koncert po tym, jak na jego profilu pojawił się nostalgiczny film. Przyjaciele starają się mu pomóc, uważają, że dla dobra dzieci powinien powoli wracać do normalnego życia.

Zobacz: Jarosław Bieniuk czule obejmuje Martynę Gliwińską. Zdjęcia

Jarek długo zastanawiał się czy wyjść na koncert, czy lepiej zostać w domu, w końcu ma dzieci z którymi spędza każdą chwilę. Ostatecznie udało nam się wyciągnąć go, szczególnie, że uwielbia muzykę Lenny’ego Kravitza, którego piosenek wielokrotnie słuchał z Anią. Pod halę podjechaliśmy całą grupą, i całą grupą wysiedliśmy z auta. Nie wiem dlaczego gazeta naciąga fakty. Wszyscy jego znajomi wiedzą, że Jarek wciąż kocha Anię i nadal nie może pogodzić się z tragedią jaka spotkała jego rodzinę. To smutne, że dodatkowo żerują na tym media – mówi nam znajomy Bieniuka, który był z nim na koncercie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Jarosław Bieniuk pierwszy raz o tęsknocie za Anią Przybylską po śmierci

To oczywiste, że każde wyjście Jarosława Bieniuka, szczególnie jeśli w towarzystwie będą też kobiety, może być analizowane na milion sposobów z historią o nowej miłości na czele. Czy piłkarz w jakiś sposób odniesie się do plotek?

Tu nie ma czego komentować – ucina znajomy piłkarza

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na razie jednym komentarzem wystosowanym do mediów jest ten, który pojawił się na oficjalnej stronie Ani Przybylskiej.

Zobacz: Ostre oświadczenie rodziny Przybylskiej, która ostrzega media

Wirtualna Polska

Zobacz: Pierwsze oficjalne wyjście Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą? Bzdury!

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą? Bzdury!

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×