Jacek Jechske o ciąży i zbliżającym się porodzie partnerki. Zdradził imię córeczki: „Brzmi ładnie, ale jest trudne w pisowni” [WIDEO]

Jacek Jeschke

Jacek Jeschke

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz spodziewają się dziecka. Poród tancerki zbliża się wielkimi krokami. Jak w tej sytuacji czuje się przyszły tata? Czy zamierza być przy porodzie?

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz to para, którą połączyła wspólna pasja. Od 11 lat występują wspólnie na parkiecie i mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów w dziedzinie tańca w kraju i za granicą. Początek ich znajomości był dosyć burzliwy i nikt wtedy nie spodziewał się, że kiedyś połączy ich silne uczucie. Kiedy po raz pierwszy zdecydowali się zostać parą taneczną, wytrzymali ze sobą zaledwie 11 miesięcy. Po latach postanowili dać sobie kolejną szansę, a z czasem ich relacja zawodowa przekształciła się w miłość.

10 marca para ogłosiła na Instagramie swoje zaręczyny, które miały miejsce w malowniczej miejscowości Portofino we Włoszech. 26 maja poinformowali natomiast, że ich rodzina się powiększy, pokazując na swoich profilach zdjęcia USG. Niedługo potem dumni rodzice zdradzili fanom płeć swojego dziecka. Spodziewają się dziewczynki.

Jacek Jeschke zdradził, jak czuje się tuż przed porodem partnerki

Poród Hanny Żudziewicz zbliża się wielkimi krokami. Przy okazji rozmowy z Jackiem Jeschke postanowiliśmy zapytać go, jak czuje się jako przyszły tata.

Jestem podekscytowany. W tym samym momencie mamy z Hanią dużo na głowie, bo przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Hania jest w ciąży, zaraz rodzi. Ja jestem w programie. Na pewno jestem podekscytowany, już nie możemy się doczekać, Hania odlicza dni, bo już zaczyna jej być ciężko. Rodzi podczas edycji, co też mnie dodatkowo stresuje. Mam nadzieję, że tutaj wszyscy będą mnie w tym wspierać. Nie wiem, kiedy to dokładnie będzie, bo mimo że mamy wyznaczony termin, to nie wiemy, kiedy to może się wydarzyć. Więc cały czas siedzę na bombie i czekam.

Okazuje się, że w wyborze imienia decydujący głos miała Hania:

Wybraliśmy imię Róża. Zastanawiamy się nad drugim imieniem, bo mieliśmy różne opcje do wyboru. Wiadomo, stanęło bardziej na Hani niż na moim, ale musimy pomyśleć. Róża Jeschke brzmi ładnie, ale będzie ciężkie w pisowni, więc może nie będę dodatkowo stresował swojego dziecka i dawał mu drugiego imienia, bo na dyktandzie będzie trudno.

Czy Jacek chciałby być przy porodzie?

Tak. Wiadomo, że termin jest taki, w którym mogą wrócić obostrzenia związane z COVID-em, który też zaczyna szaleć i boję się tego, że nie będę mógł być z Hanią, a wiem, że tego bardzo potrzebuję. Ja też chciałbym być przy porodzie, to w końcu nasze pierwsze dziecko, pierwszy raz zostanę tatą i pierwszy raz będę w takiej sytuacji. Jestem bardzo podekscytowany i chciałbym w tym uczestniczyć. Ale oczywiście ze względów bezpieczeństwa, jeżeli to nie będzie możliwe, to będę gdzieś tam z boku czekał.

Trzymamy kciuki za Jacka.


Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke będą mieli dziecko

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke będą mieli dziecko

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili płeć dziecka

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili płeć dziecka

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - premiera To musi być miłość

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - premiera To musi być miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×