Gwiazdy na pokazie Doroty Kuźnickiej opowiadają o udanych stylizacjach. W czym tkwi ich sekret? [WIDEO]

Gwiazdy na pokazie Doroty Kuźnickiej

Gwiazdy na pokazie Doroty Kuźnickiej

Gwiazdy kilka dni temu tłumnie przybyły na pokaz mody Doroty Kuźnickiej. Na czerwonym dywanie nie brakowało ciekawych stylizacji. Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z gośćmi pokazu i zapytać o ich ulubione stroje.

Gwiazdy po długim czasie izolacji znowu mogą wrócić na salony. Po wielu miesiącach obostrzeń i zakazach gromadzenia się show-biznes ruszył pełną parą. Długo odkładane premiery i widowiska znowu przyciągają tłumy na czerwony dywan. Tak też było w miniony czwartek na pokazie Doroty Kuźnickiej. Projektantka zaprezentowała przed gośćmi kolekcję Crystal Star.

Po poluzowaniu restrykcji związanych z pandemią nie brakowało gwiazd i celebrytów, którzy chętnie pojawili się tego wieczoru na ściance i uświetnili imprezę swoim przybyciem. Pokaz mody obejrzeli między innymi: Rafał Grabias, Laura Łącz, Patrycja Sobolewska, Anna Powierza, Patrycja Wieja, a imprezę poprowadził jak zwykle niezawodny – Olivier Janiak. Naszej reporterce udało się porozmawiać z kilkoma gwiazdami.

Gwiazdy na pokazie Doroty Kuźnickiej. Na jakie stylizacje stawiają?

Dla gwiazd impreza była nie tylko idealnym momentem, aby wyjść z domu i wspaniale spędzić czas w gronie znajomych, ale także zaprezentować się w nowych stylizacjach. Nie brakowało kobiet w przepięknych sukniach oraz eleganckich mężczyzn. Tego wieczoru zdecydowanie wyróżniał się Rafał Grabias w swoim żółtym garniturze, a także aktorka Anna Powierza w dwukolorowej sukience.  Na pokazie Doroty Kuźnickiej pojawił się tłum gwiazd, a my postanowiliśmy zapytać, w jakich stylizacjach czują się najlepiej i jak bardzo zmienił się świat mody:

Ja zawsze stawiam przede wszystkim na wygodę, ale bardzo lubię też eleganckie rzeczy i takie jedyne w swoim rodzaju. Kocham szpilki i to jest moja miłość chyba największa. Nawet w pandemii szpilki nosiłam ile mogłam. Również na jakieś drobne spotkania, czy żeby się przejść i coś załatwić. Nawet wizyta u lekarza była dla mnie pretekstem żeby założyć szpilki, poczuć się inaczej, troszkę bardziej elegancko i wyjątkowo – w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała Anna Powierza.

Patrycja Sobolewska, uczestniczka ostatniej edycji programu Top Model widzi spore zmiany w świecie mody:

Wydaje mi się, że ten świat mody teraz się zmienia. Nie będzie już nawet ta typowo modelingowo, teraz może bardziej do internetu te firmy się przedostały i to jest chyba ich główny cel.

Patrycja Wieja na co dzień preferuje styl sportowy, jednak na ten wyjątkowy wieczór postawiła na bardzo odważną stylizację:

Ja generalnie chodzę ubrana na sportowo, ale cieszę się, że mam taką okazję tutaj w Warszawie, żeby w końcu się wystylizować i poczuć się jak prawdziwa kobieta.

Olivier Janiak to ikona w świecie mody. Zawsze elegancki i ubrany adekwatnie do okazji, był pod wrażeniem kolekcji Doroty Kuźnickiej:

Szalone, zwariowane, a z kolejnej strony z czymś, co jest ekskluzywne, wyjątkowe i często też niedostępne. Możemy te rzeczy podziwiać z daleka albo na witrynach. To, że moda jest tak wielowymiarowa i to, że Dorota na swoim profilu ma blisko 100 tysięcy fanów, pokazuje, że wszystkie z tych odcienie modowych mają swoich odbiorców. Przez szacunek do ludzi warto ich twórczość poznać, definiować i pokazywać. Bo w różnorodności jest siła.

Więcej znajdziecie w naszym materiale wideo.


Olivier Janiak na pokazie Doroty Kuźnickiej

Olivier Janiak na pokazie Doroty Kuźnickiej

Rafał Grabias na pokazie Doroty Kuźnickiej

Rafał Grabias na pokazie Doroty Kuźnickiej

Patrycja Wieja na pokazie Doroty Kuźnickiej

Patrycja Wieja na pokazie Doroty Kuźnickiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×