Szukaj

Edyta Zając jest szczuplutka jak przecinek. Modelka o swojej diecie: „Teraz jem więcej niż wcześniej”

Jak Edyta Zając dba o sylwetkę?

Jak Edyta Zając dba o sylwetkę?

Jak Edyta Zając dba o sylwetkę? Jaką ma dietę? Czy uprawia sport? Gwiazda zdradziła nam sekrety swojego doskonałego wyglądu.

Edyta Zając od lat podbija branżę mody. Jej uroda powala na kolana. Pozowała dla polskich magazynów, reklamowała kolekcję Dawida Wolińskiego. W wieku osiemnastu lat trafiła do międzynarodowej agencji Next Management. Pozowała dla Moschino i wzięła udział w sesji okładkowej dla bułgarskiej edycji magazynu Harper’s Bazaar.

Edytą zachwycili się nie tylko lokalni, ale także zagraniczni projektanci. Występowała m.in. na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie, kwalifikując się na pokazy projektantów, takich jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu. Gwiazda rozkochała w sobie piłkarza – Jakuba Rzeźniczaka, z którym w 2016 roku wzięła ślub. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu.

Edyta Zając o diecie. Jak dba o sylwetkę?

Obecnie Edyta przygotowuje się do walki o Kryształową Kulę. Podobnie jak Julia Wieniawa czy Tomasz Oświeciński zdecydowała się na udział w kontynuacji programu, którego nagrania zostały wstrzymane przez pandemię koronawirusa. Jeszcze zanim podjęto decyzję o zdjęciu show z anteny, Zając zaprosiła nas na trening. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, jak dba o sylwetkę.

Edyta nie jest fanką ćwiczeń. Na siłowni raczej jej nie spotkamy.

Ja mam słomiany zapał jeśli chodzi o siłownię. Mam też tak, że jak już zacznę to łapię bakcyla i to jakoś idzie. Teraz przede wszystkim treningi na sali, mamy czasem po 4 godziny treningów, więc samoistnie ta sylwetka jest, jaka jest – przyznała.

Modelka nie ukrywa, że je dosyć sporo, a jej „dieta”, to głównie… ciastka i słodka kawa.

Ja od zawsze byłam raczej szczupła i wiele osób mi nie wierzy, a ja naprawdę sporo jem. Teraz jem więcej niż wcześniej. Ciągle przynoszę coś słodkiego. Michał przynosi mi ciastka w karmelu, pijemy słodką kawę. Nie ma produktów których unikam, ale ja też jestem dość wybredna. Najchętniej jadłabym zupę pomidorową ugotowaną przez moją babcię i czekoladę.

Dieta Edyty to zdecydowanie dieta marzeń.


Edyta Zając

Edyta Zając

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×