Szukaj

Bal fundacji Omeny Mensah i Miss Polonia: gwiazdy, Miss Świata jako gość honorowy i rekordowa kwota z licytacji! [WIDEO]

Miss Świata Vanessa Ponce, Izabela Krzan, Rafał Brzozowski, Andrzej Sołtysik... Gwiazdy w sobotę, 19 października pojawiły się podczas Wielkiego Balu Charytatywnego Piękna z Przesłaniem, który zorganizowały Omenaa Foundation i biuro Miss Polonia. Co działo się podczas tego wydarzenia? Zobaczcie relacje wideo. 
Wielki Bal Charytatywny Omenaa Foundation

Wielki Bal Charytatywny Omenaa Foundation

W sobotę, 19 października, w pięknych wnętrzach Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbył się Wielki Bal Charytatywny Piękna z PrzesłaniemWydarzenie zostało zorganizowane przez Omenaa Foundation i biuro Miss Polonia.

Zobacz: Gwiazdy na balu charytatywnym Miss Polonia i Omenaa Foundation: Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce

Gwiazdy podczas balu Piękna z Przesłaniem. Kto się pojawił?

Impreza przyciągnęła największe nazwiska – w tym aktualnie panującą Miss World Vanessę Ponce de Leon z Meksyku, która zaangażowana jest w różne akcje humanitarne i projekty charytatywne. Oprócz niej pojawiło się mnóstwo gwiazd o dobrych sercach, a całość imprezy uświetnił koncert Nicka Sinclera.

Milena Sadowska, Vanessa Ponce, Jagoda Piątek - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Milena Sadowska, Vanessa Ponce, Jagoda Piątek – Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Wydarzenie z niesamowitą gracją poprowadzili Miss Polonia Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Muzyk, chociaż związany jest z TVP, od wielu lat przyjaźni się z Omeną i popiera jej działalność:

Omenaa przełamuje pewne stereotypy. Mówi – a niech będzie inaczej, po prostu. Bardzo się z tego cieszę i bardzo jej za to dziękuję. Mimo wszystko powinniśmy trzymać się razem, zwłaszcza w ważnych momentach – takich jak zbieranie pieniędzy dla potrzebujących. To jest piękny gest. Z  Omeną poznaliśmy się przy programie TVN i gdzieś tam te przyjaźnie nadal istnieją. Będziemy dziś mogli mówić o tym, żeby ten cel osiągnąć, na który Omenaa zbiera. Bardzo się z tego cieszę.

W projekt Piękna z przesłaniem zaangażowana jest m.in. Miss World – Vanessa Ponce de Leon. Dlaczego zdecydowała się na wzięcie udziału w tym wydarzeniu?

Jeżeli masz przesłanie i cel w życiu, to jesteś piękny. Jeżeli dzielisz się tym z innymi, to również jesteś piękny. O tym jest konkurs Miss Świata i inicjatywa Piękna z przesłaniem.

Zobacz: Omenaa Mensah z ukochanym otworzyli luksusowe atelier. Które gwiazdy pokochały już garnitury OCCHIELLO? [WIDEO]

Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce – Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Głównym celem sobotniego wydarzenia było zebranie jak największej ilości środków na budowę szkoły dla dzieci ulicy z ośrodka Don Bosco w Ghanie. Wśród uczestników balu byli Andrzej Sołtysik, który przyznał, że imprezie przyświeca słuszna idea:

Dla mnie piękna jest idea, której kibicuję już od paru lat, bo Omenaa i jej fundacja zaprosiły mnie do budowy tej szkoły już wiele lat temu. Cieszę się, że dzisiaj jest kolejny taki krok, że wstawiamy okna. Czekam na licytację i wracam do Warszawy.

Andrzej Sołtysik - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Andrzej Sołtysik – Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

W trakcie balu została zorganizowana aukcja charytatywna przedmiotów przekazanych przez projektantów mody, osób związanych z mediami i innych darczyńców, którą wspólnie poprowadzili Omenaa Mensah i Bartek Jędrzejak. Nabyć można było m.in. suknię projektu Lidii Kality:

Omenaa jest świetnym przykładem tego, jak można być pięknym i jednocześnie pomagać innym. Bardzo się cieszę, że akurat z nią mam przyjemność współpracować przy tym projekcie i pomagać jej w realizacji tego marzenia. Na aukcji będzie licytowana moja suknia, dlatego bardzo się cieszę, że biorę udział w tym wydarzeniu.

Całość inicjatywy idealnie podsumowała fotografka Marta Wojtal:

Omenaa zbudowała coś pięknego, bo rzadko kiedy wpada się na takie pomysły. Ona im daje wędkę i każe łowić ryby. Dzisiaj wspominałam o tym na moich social mediach. To jest przepiękny pomysł, ja go bardzo wspieram. Dlatego jestem dzisiaj na balu. Nawet ubrałam się w sukienkę. Specjalnie dla Omeny.

W czasie balu udało się zebrać ponad 200 tysięcy złotych. Kwota ta zasili konto fundacji Omeny Mensah i pozwoli zakończyć budowę szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. Całość relacji z wydarzenia w naszym materiale wideo:

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah z mężami na przyjęciu u ambasador USA. Zobaczcie ich odjechane kreacje


Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce, Jagoda Piątek - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce, Jagoda Piątek - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

Laura Samojłowicz - Bal charytatywny Miss Polonia i Omenaa Foundation

scena z: Laura Samojłowicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×