ExclusiveOmenaa Mensah wystąpi w sztuce teatralnej! U jej boku wystąpią największe polskie gwiazdy! [WIDEO]

Omenaa Mensah wystąpi w sztuce teatralnej! U jej boku wystąpią największe polskie gwiazdy! [WIDEO]

Omenaa Mensah sztuka teatralna
Omenaa Mensah sztuka teatralna

08.11.2018 16:30, aktual.: 08.11.2018 19:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Omenaa Mensah znana jest z tego, że uwielbia pomagać i wie, jak ważne jest wspieranie innych. Już niebawem zobaczymy ją w nowej roli - Omenaa zagra w spektaklu u Olafa Lubaszenki! Jak się okazało, w sztuce oprócz prezenterki zobaczymy wiele znakomitych nazwisk ze świata show-biznesu. W rozmowie z Jastrząb Post Omenaa wyjawiła szczegóły produkcji i nie kryła ekscytacji:

Ja to tam będę mieć małą rolę, ale ważne jest to, że przygotowujemy ten projekt już ponad pół roku, a w przyszłym roku będzie ponad półtora roku. Sztuka teatralna, którą wyreżyseruje Olaf Lubaszenko. Będzie czołowa Polska obsada - Weronika Książkiewicz, Kasia Glinka, Borys Szyc z którym rozmawiamy, Patricia Kazadi, Rafał Cieszyński - to tylko niektóre nazwiska, które nas zaszczycą. Plus szereg Polskich gwiazd ze świata mediów, którzy wystąpią w tej sztuce premierowej. Myślę, że ten projekt zrealizujemy tak jak jest planowany z Teatrem 6 piętro. Tam będzie wielka premiera.

Sztuka sztuką, jednak najważniejsze w tej inicjatywie jest to, że cały dochód zostanie przekazany na budowanie szkoły w Ghanie:

Będzie to komedia o tolerancji i jej braku. O różnych relacjach damsko-męskich, społecznych ważnych sprawach. Więc będzie śmiesznie, będzie mądrze, a wszystko pójdzie na szkołę dla dzieci, którą buduję.

Czy Omenaa widzi siebie w roli aktorki?

Wczoraj zadebiutowałam w Szkle Kontaktowym jako Wodzianka. Miałam tam swoją krótką rolę, gdzie zaprezentowałam taką prognozę polityczną. Powiem szczerze, świetnie się czułam na tej scenie więc nie wykluczam. Zobaczymy, jak mi pójdzie.

Trzymamy kciuki!

  • Omenaa Mensah – pokaz Macieja Zienia, 2018
  • Omenaa Mensah - Bal TVN 2018
Kreacja: Maciej Zień
  • Omenaa Mensah wraca na wizję
  • Omenaa Mensah – Bal TVN 2018, Kreacja: Maciej Zień
  • Partner Omeny Mensah pokazał cudne foto z rodzinnych wakacji
  • Omena Mensah z mamą
  • Omenaa Mensah w prostych włosach
  • Omenaa Mensah z córką Vanessą
[1/8] Omenaa Mensah – pokaz Macieja Zienia, 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także