Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Mateusz Banasiuk o współpracy z Małgorzatą Kożuchowską: „Starsi aktorzy często lubią dawać młodszym aktorom uwagi…” [Wideo]Jak Mateuszowi Banasiukowi pracuje się z Małgorzatą Kożuchowską?

Małgorzata Kożuchowska w serialu Druga szansa wciela się w postać Moniki Boreckiej, przed którą w nadchodzącym sezonie sporo nowych wyzwań. Urodzi córeczkę Basię i dostanie nową propozycję zawodową, w której pomagać jej będzie debiutujący w produkcji Mateusz Banasiuk.

Zapytaliśmy aktora, jak się jej pracowało z Małgorzatą Kożuchowską.

Zawsze pracowało się z nią dobrze, dlatego że ona jest fantastycznie przygotowana do scen. Nie wiem, kiedy ona to robi, bo jeśli chodzi o dzień zdjęciowy to ona jest praktycznie w każdej scenie. Ona prowadzi ten serial, więc z podziwem patrzę, jak ona pracuj. Ja byłem kiedyś taki zielony, ja byłem żółtodziobem, więc ja się bardziej zmieniłem. Ona była taka sama, ale ja jednak byłem taki bardziej taki małolat. Patrzyłem taki podekscytowany – powiedział nam

Nie będzie to pierwsze styczność aktorów na planie. W przeszłości mieli wspólny wątek w M jak miłość. Czy wtedy Małgorzacie zdarzało się pouczać młodego kolegę?

Starsi aktorzy często lubią dawać młodszym aktorom uwagi z różnych powodów. Czasami, żeby rzeczywiście im pomóc, a czasami sobie pomóc, że sami chcą coś osiągnąć, więc próbują ustawić sobie wszystkich naokoło. Młodego aktora, wiadomo, ustawić najłatwiej. Ja z Małgosią nigdy tak nie było. Traktuje swoich kolegów bardzo partnersko, ale też jeśli ja dostaję dobrą uwagę od kolegi to też nie mam z tym żadnego problemu – wyznał

Cieszycie się, że Banasiuk dołączył do obsady Drugiej szansy?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska nie chce, aby jej syn został aktorem: „Jedna aktorka w domu wystarczy..” [Wideo]

Mateusz Banasiuk - Druga Szansa (trzeci sezon) 2017

Mateusz Banasiuk – Druga Szansa (trzeci sezon) 2017

Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?Komentarzy: 1


Sprawiedliwy | 18 lutego 2017, 10:53

Przecież Kożuchowska to żadna aktorka ! Wyrzucili ją nawet z teatru za te jej ,,umiejętności aktorskie” !!! Nie rozumiem fenomenu tej szczurzej mordy !


Dodaj komentarz
×