Mucha wywróciła „DDD” do góry nogami. Nowakowska: „To już inny program”. Raczej nie zostaną przyjaciółkami

Ida Nowakowska oceniła Annę Muchę

Ida Nowakowska oceniła Annę Muchę

Anna Mucha prywatnie jest zupełnie inną osobą niż na wizji? Ida Nowakowska o koleżance z programu. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, jak pracuje się jej z nową jurorką.

Anna Mucha została nową jurorką w programie Dance Dance Dance. Gwiazda dołączyła do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, zajmując miejsce Ewy Chodakowskiej. Chociaż program jeszcze się nie zaczął, aktorka już zdążyła pokazać, kto tu rządzi. Na pierwszych nagraniach nie szczędziła kąśliwych uwag pod adresem uczestników.

Mucha w pierwszym odcinku skrytykowała Kasię Stankiewicz, pytając ją „po co tutaj jest” oraz Olka Sikorę, który nawet nie ukrywał, że „parę bolesnych uwag było”. Jak na recenzje Anny reaguje Ida Nowakowska, która w pierwszym sezonie uchodziła za najbardziej bezlitosną jurorkę?

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha prywatnie. Jaka jest? Ida Nowakowska komentuje

Nowakowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że Annę Muchę do niedawna znała głównie z mediów. Podobno prywatnie aktorka jest zupełnie inną osobą, niż na wizji. Na razie obie gwiazdy wyczuwają się i szukają wspólnego języka. Z opowieści Idy można wywnioskować, że raczej nie zostanie przyjaciółką z nowa koleżanką z pracy.

Prawdą jest, że jesteśmy dwiema osobami, które są różne. Pochodzimy z różnych miejsc, widzimy różne rzeczy. Patrzymy na taniec zupełnie inaczej. Każdy z nas jurorów patrzy na coś innego. Z Anią się poznajemy. Ja jestem bardzo otwarta do ludzi. Znam Anię przez telewizję. Jak byłam małą dziewczynką, to wokół Ani dużo się działo. A teraz siedzę z nią w jury. To jest ciekawe przeżycie, bo jest zupełnie inną osobą tak prywatnie.

Z kim Idzie współpracowało się lepiej na planie Dance Dance Dance? Z Muchą czy jej poprzedniczką – Ewą Chodakowską?

Ona jest zupełnie inna niż Ewa. Nie da się porównywać tych dwóch kobiet. Na pewno złapałam z nią flow i jestem ciekawa, jak to flow się będzie dalej rozwijać. Wszystko się może w tym momencie zdarzyć. Z Ewą było ciekawie, ale inaczej. Mam wrażenie, że to jest teraz zupełnie inny program.

Czekacie na pierwszy odcinek? Premiera już w najbliższą sobotę, 1 marca, o godzinie 20.00 w TVP2.


Ida Nowakowska – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Ida Nowakowska – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Anna Mucha – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×