Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!
Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów...

Dziś sobota, 26.05.2018

Dwie damy polskiej estrady szaleją w bikini po Meksyku! Razem mają 111 lat ale każda z nich wygląda jak milion dolarów! [DUŻO ZDJĘĆ]Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz nadal mają mnóstwo fanów, dużo koncertują i nagrywają nowe płyty. Te znakomite polskie wokalistki znają się od lat. Choć w show-biznesie trudno doszukać się prawdziwej przyjaźni, to Anna i Majka łamią wszelkie legendy, są bowiem prawdziwymi przyjaciółkami na dobre i na złe!

Przypomnijmy, że dwa lata temu Jeżowska i Jurksztowicz wybrały się wspólnie do Londynu, aby swoimi głosami wesprzeć WOŚP. Obecnie panie wspólnie wyruszyły na noworoczne tournee do USA. Artystki do Ameryki zabrały ze sobą rodzynka – Andrzeja Krzywego. Z tym tercetem egzotycznym, szalona mieszana grupa z Polski, wystąpiła w kolędowym repertuarze w Chicago i okolicach. Artyści spontanicznie odmłodzili swój skład w USA, przyjmując gościnnie pod swoje skrzydła 16-letnią Karolinę Baran – Kaeyra, która za chwilę weźmie udział w amerykańskiej wersji show Mam Talent.

Po wspaniale przyjętych koncertach, Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz umęczone 20-stopniowym amerykańskim mrozem zaszalały ogniście! Artystki postanowiły wygrzać swoje boskie ciała na meksykańskiej luksusowej plaży. Przed tym jednak, aby znakomicie wczuć się w odpowiedni wakacyjny klimat, obie panie zafundowały sobie po czadowym kapeluszu. Jak widać Majka poszła o krok dalej, bowiem zakupiła również seksowne bikini, w którym fenomenalnie prezentuje się wyglądając jak Shakira!

Musimy przyznać, że obie piosenkarki mają figury jak modelki! Jak się okazuje Majka zaraz po powrocie zabiera się do pracy i nagrywa gorący klip do pięknej piosenki z nowej płyty. Pani Anna również ma swoje skryte plany związane z nowym albumem.

Czekamy zatem na ich opalone koncertujące ciała w Polsce.

Gwiazdy na wspólnej Wigilii: Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, Karolina Nowakowska, Lilly Marchel, Kasia Cichopek

57 letnia Majka Jeżowska w seksownym bikini pręży się jak osiemnastka na Kanarach! Zobaczcie jakie ona ma ciało!

Michał Szpak pierwszy raz o konflikcie z Majką Jeżowską! Dlaczego nie przywitał się z diwą? [WIDEO]

Twoja ulubiona piosenka Anny Jurksztowicz to…Komentarzy: 4


tośkatośka | 15 stycznia 2018, 08:51

W sumie szkoda żeby majka dzieci straszyła jak dla nich głównie nagrywa, lepiej żeby sobie nie kupowała więcej zastrzyków w klinice tylko na przysżłość ewentualnie iqacai na schudnięcie bo są naturalne i nieszkodliwe. nie wiem czemu kobiety nie potrafią się starzec z godnością, jak chociażby tyszkiewicz


alicja | 15 stycznia 2018, 01:19

Anka świetnie wygląda jak na swój wiek. Maja powinna zrzucić kilka kilogramów i też będzie olśniewająca. Wystarczy trochę ćwiczeń, jakaś dietka i slimunox, na podkręcenie metabolizmu, który w jej wieku zapewne jest znacznie zwolniony. Fajne dojrzałe kobietki, które korzystają z życia. To się chwali.


Sonia | 14 stycznia 2018, 10:02

Pani Majka i Anna to wspaniałe kobiety nie robią z siebie nastolatek, ubrane adekwatnie do wieku i figury.


Gość | 14 stycznia 2018, 03:13

Pani Ania to naprawdè piękna i chyba miła kobieta ( niwiarygodne, co wprawia ten debil mąż uganiający sie za małolatami – czemu ona jeszcze tego patałacha nie kopnęła?) . Mam tylko nadzieję, że nie pójdzie śladami przyjaciôłki i nie da się tak poostrzykować jak kurczak z Biedronki.


Dodaj komentarz
×