Adam Zdrójkowski skomentował „The Voice” bez swojego udziału. Nie owijał w bawełnę: „Powiem szczerze…” [WIDEO]

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski długo był związany z programem The Voice of Poland. To on pokazywał widzom, co dzieje się za kulisami uwielbianego show. W nowej edycji jego miejsce zajęła inna młoda gwiazda. Czy pomimo tego śledzi premierowe odcinku programu?

Adam Zdrójkowski z show-biznesem związany jest od najmłodszych lat. Pierwsze kroki przed kamerą stawiał w serialu Rodzina zastępcza, gdzie wystąpił razem ze swoim bratem bliźniakiem. Furtką do dalszej kariery okazał się udział w popularnym sitcomie Rodzinka.pl. Tam wcielił się w rolę syna głównych bohaterów, czyli nieco niesfornego Kuby. Dzięki temu wcieleniu jego kariera nabrała tempa.

Już jako nastolatek zaczął karierę prezentera i konferansjera. Do niedawna razem z Maciejem Musiałem, który w hicie Dwójki grał jego serialowego brata pojawiali się jako prowadzący show The Voice of Poland. Teraz młody aktor jest związany ze stacją Polsat. Tam spełnia się na scenie podczas największych imprez plenerowych, które prowadzi w duecie ze swoją dziewczyną – Wiktorią Gąsiewską.

Adam Zdrójkowski o swoim następcy w The Voice of Poland

Adam jakiś czas temu pożegnał się z The Voice, z którym związany był od kilku edycji. Teraz jego miejsce zajął Michał Szczygieł, który pokazuje widzom, to co dzieje się za kulisami wokalnego show. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Adam skomentował nową edycję programu, z którym był długo związany. Jak ocenia swojego następcę?

Powiem szczerze, że nie obejrzałem jeszcze ani jednego odcinka, jednak polecono mi, abym obejrzał. Czekam na ten odpowiedni moment, zobaczę sobie na jakiejś platformie, bo telewizji niestety nie mam.

Kto go najbardziej interesuje?

Zobaczę, jak nowi prowadzący radzą sobie w tej roli. Myślę, że jestem najbardziej ciekaw Michała Szczygła, bo to była nasza zamiana, więc ciekaw jestem jak mu idzie.

Jesteście fanami Adama Zdrójkowskiego?


Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Adam Zdrójkowski - The Voice of Poland 10, finał

Adam Zdrójkowski - The Voice of Poland 10, finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×