NewsyEuro 2024. Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego na gol Austriaków. "Wie, że są skończeni"

Euro 2024. Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego na gol Austriaków. "Wie, że są skończeni"

Robert Lewandowski zareagował wymownie na gola Austriaków
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

21.06.2024 19:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Lewandowski spędził na ławce rezerwowych cała pierwszą połowę meczu z Austrią podczas Euro 2024. Zdjęcie kapitana polskiej drużyny, wykonane tuż po golu Austriaków, mówi więcej niż tysiąc słów. Jakie uczucia targały Lewandowskim?

Robert Lewandowski nie zagrał w meczu z Holandią. Wszystko przez kontuzję, której nabawił się tuż przed Euro 2024. Z pewnością obserwowanie, jak Austriacy strzelili nam gola, nie było dla niego przyjemne.

Euro 2024. Tragedia w dziewiątej minucie

Mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Austrii to tzw. "mecz o wszystko". Jeśli dziś orły przegrają, wiadomo będzie, że nie przejdziemy do kolejnego etapu Mistrzostw.

W dziewiątej minucie meczu Austriak Gernot Trauner strzelił gola. Wojciech Szczęsny był bez szans i piłka znalazła się w bramce. Polscy kibice zamarli z przerażenia. Nikt bowiem nie spodziewał się, że gol dla przeciwnej drużyny padnie tak szybko, a wiele osób liczyło, że to Polska zdecydowanie zwycięży.

Euro 2024. Reakcja Roberta Lewandowskiego na gola dla Austrii

Chwilę po tym, jak padł gol dla reprezentacji Austrii, zrobiono zdjęcie Robertowi Lewandowskiemu. Kapitan polskiej drużyny siedział na ławce rezerwowych przez kontuzję, która uniemożliwiła mu wzięcie udziału w grze podczas meczu z Holandią.

Jego twarz wyrażała więcej niż tysiąc słów. Nie wiadomo, czy Robert Lewandowski był bardziej przerażony tym, co się dzieje, czy bardziej przerażony, a może po prostu przygnębiony sytuacją na murawie?

Lewandowski w końcu na murawie się pojawił, ale wyniku spotkania za bardzo nie zmienił - Polska w pewnym momencie przegrywała już 3:1.