NewsyEuro 2024. Ciężarna Marina kibicuje w meczu Polska-Austria. Urocze zdjęcie z synkiem: "Do boju!"

Euro 2024. Ciężarna Marina kibicuje w meczu Polska-Austria. Urocze zdjęcie z synkiem: "Do boju!"

Euro 2024: Marina kibicuje w meczu Polska-Austria
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak kibicuje Polsce w meczu z Austrią w ramach Euro 2024. Tak okazała wsparcie mężowi.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są parą od ponad 10 lat. Bramkarz oświadczył się po dwóch latach związku. W maju 2016 r. para wzięła ślub i wychowuje wspólnie syna Liama. Para spodziewa się drugiego dziecka.

Tuż po rozpoczęciu meczu na koncie instagramowym Mariny pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy wokalistkę w koszulce w barwach polskiej reprezentacji. Na plecach widnieje napis "Szczęsna". Tuż obok niej stoi synek, Liam. Oboje są zwróceni w kierunku telewizora, na którym wyświetlany jest mecz. Marina kibicuje z domu z uwagi na ciążę.

Euro 2024. Polska przegrywa z Austrią 1:0

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00. W dziewiątej minucie meczu Austria strzeliła polskiej reprezentacji gola. Polacy odwdzięczyli się kilkanaście minut później. Polaków wspiera też Anna Lewandowska. Trenerka opublikowała zdjęcie swoich córeczek, które trzymały biało-czerwoną flagę. W poprzednim meczu z Holandią, córki Lewandowskich pojawiły się na boisku, tuż obok kapitana naszej drużyny.