Osoby z 29 sierpnia łatwo zarabiają i szybko wydają pieniądze! Co jeszcze o nich wiemy? Sprawdzamy też wibrację dnia

29 sierpnia jakie są osoby

29 sierpnia jakie są osoby

Wibracja dnia 29.08.2016 – numerologiczna 1

Dzień fenomenalnych osiągnięć, numerologiczna 1!

Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu – Mark Twain

Jeden to zawsze świetny dzień na sukcesy, a jeszcze dodatkowo mamy wpływ mistrzowskiej 11 z dnia (2+9=11) , więc czekają cię spektakularne zdobycze!
Ten wyjątkowy układ numerologiczny przyniesie szczęśliwe rozwiązania, a więc do dzieła!

Gwiazdy urodzone 29.08:

  • Grzegorz Ciechowski (1957) – polski muzyk,
  • Michael Jackson (1958) – amerykański piosenkarz,
  • Katarzyna Zielińska (1979) – polska aktorka.

Jakie są osoby urodzone 29 sierpnia w astrologii?

Łatwo zarabia pieniądze, ale równie szybko je wydaje.

Dyskretnie potrafi wykorzystać nadarzające się możliwości życiowe. Aktywny, bardzo inteligentny, o zainteresowaniach wszechstronnych, jest niezwykle zdolnym obserwatorem i obiecującym eksperymentalistą. Jego światopogląd jest materialistyczny.

Milczący, zamknięty w sobie, ma zdolności wynalazcze i chętnie zajmuje się studiami naukowymi. Zwłaszcza interesuje go chemia. Jest to człowiek sympatyczny, chętnie służący innym swoją pomocą. Nastrojony pokojowo, wesoły, radosny, jest energiczny, i lubi wszelkiego rodzaju rozrywki i przyjemności.

Pełen ufności, patrzy z nadzieją w przyszłość, i nie zraża się łatwo. Zazwyczaj bywa sumienny, lubi porządek i systematyczność. Chociaż posiada łatwość dostosowywania się do warunków życiowych – nie zawsze czuje się szczęśliwy. Zazwyczaj bywa dość przystojny.

Wiedzie mu się w miłości: w małżeństwie natomiast mniej może być szczęśliwy. Trzeba dodać, że małżeństwo wywiera na niego wpływ całkiem specjalny – gdyż dzięki swej niezwykłej wrażliwości silnie popada pod wpływ żony, która swą zmysłowością lub czystością działa nań niezwykle silnie. Związki najlepsze z osobami urodzonymi w czasie od 22 grudnia do 21 stycznia i od 20 kwietnia do 21 maja.

Pod względem pokarmu jest bardzo wymagający i nieraz wykazuje zamiłowanie do specjalnej diety. Jednakże pokarmy najprostsze są dla niego najlepsze; potrzebuje również pełni świeżego powietrza. Wystrzegać się natomiast powinien przyjmowania do wewnątrz wszelkich lekarstw ostrych, gdyż delikatny jego organizm zbyt silnie na nie reaguje.

Wady. Jego natura wykazuje nieraz zbyt mało stałości. W walkach życiowych brak mu często zarówno wytrwałości, jak i odwagi.

Michael Jackson urodzony 29 sierpnia

Michael Jackson urodzony 29 sierpnia 1958


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×