4 maja: Daj z siebie 100%! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

4 maja horoskop urodzeniowy

4 maja horoskop urodzeniowy

4 MAJA – NUMEROLOGICZNA 1

Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie – Russell L. Mason
  • Daj z siebie wszystko, poświęć cały swój czas i energię i spróbuj tego dnia osiągnąć coś ważnego, bez względu na to, jaki jest twój status życiowy.
  • Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!
  • Dobry dzień na „podbój świata”, spotkania i rozmowy pomogą ci zmienić swoją sytuację.
  • Pojawią się zdolności do interesów, zarządzania przedsięwzięciami na dużą skalę.
  • Spotykaj się z ludźmi, rozmawiaj i rób plany na biznes i współpracę.

ZNANI URODZENI 4 MAJA

  • Audrey Hepburn (1929) − brytyjska aktorka (zm. 1993)
  • Beata Kozidrak (1960) – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Bajm
  • Małgorzata Pieczyńska (1960) – polska aktorka

HOROSKOP NA 4 MAJA

Kto urodził się dnia 4 maja – jest pracowity, uczuciowy, chociaż lubi wymianę poglądów – jest jednak dość uparty.

Lubi rozmyślania samotne, chętnie prowadzi studia i może zdobyć nawet głębszą wiedzę. A jednocześnie jego zainteresowania życiowe są również bardzo praktyczne.

Charakter jego wykazuje liczne kontrasty. Jest to bowiem człowiek podlegający licznym wpływom, a jednocześnie jest bardzo zdecydowany, a nawet nieraz dogmatyczny, potrafi też być bardzo stanowczy, a również i samowolny.

Jego najważniejszą cechą jest niewątpliwie upór – mocno wierzy w siebie i zawzięcie broni swego zdania. Dzięki jednak dziwnej kontrastowości swej natury – lubi jednocześnie wymianę poglądów, chętnie pośredniczy w sporach innych ludzi i łagodzi zawziętość przeciwników. Na ogół okazuje dużo czułości i życzliwości, a w jego życiu uczucia odgrywają wielka rolę.

Wytrwały, pracowity, cierpliwy i prawy usposobiony jest bratersko względem innych ludzi i odznacza się swym poczuciem sprawiedliwości. Nieraz też okazuje skłonności do życia religijnego, a spełnianie dobrych uczynków sprawia mu przyjemność. Jego małżeństwo zazwyczaj niezbyt jest szczęśliwe.

Wady. Mężczyzna trudny jest nieraz w obcowaniu z powodu swej chęci wyodrębniania się lub uporu. Kobieta zaś jest nadmiernie krytyczna we wszystkich sprawach domowych. Myśli bowiem zawsze o sobie, że tylko ona jedna ma rację i tylko jej zdanie jest najlepsze i jedynie słuszne.

Wadą osób dziś urodzonych jest to, że z wiekiem pragną coraz większej władzy i chcą rządzić wszystkimi – lecz ich wtrącanie się do spraw innych ludzi może spowodować, że stracą sympatię swego otoczenia.

Na ogół jednak człowiek urodzony dzisiaj jest dość sprawiedliwy, a jego wola jest silna. Życie jego przeważnie wypełnia spokojna praca dla dobra innych. Przy końcu życia z zadowoleniem spogląda na obfite rezultaty swych wysiłków.


Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwodzą się

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwodzą się

Beata Kozidrak B3 lista piosenek

Beata Kozidrak B3 lista piosenek

Beata Kozidrak Instagram

Beata Kozidrak Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×