15 LISTOPADA – WEŹ SIĘ W GARŚĆ! NUMEROLOGICZNA PROGNOZA ORAZ HOROSKOP URODZENIOWY!

15listopada

15 listopada – numerologiczna 8

„Sumienie prawdziwej kobiety zawsze ją usprawiedliwia.” – Honoré de Balzac

Działaj zdecydowanie i uczciwie, na efekty nie będziesz czekał długo!  Osiem to najszczęśliwsza z liczb, symbolizująca niekończące się bogactwo”

Uznawana również za symbol doskonałości i nieskończoności, pomoże podjąć dobre decyzje, zobaczyć najlepsze rozwiązania.

Dzień przełomów i wyzwań !
Użyj mocy wewnętrznej, uwierz w siebie – obudź swoje marzenia!

[jwplayer mediaid=”436040″]

Gwiazdy urodzone 15 listopada:

  • Aleksander Kwaśniewski (1954) polityk, prezydent Polski
  • Paulina Młynarska (1970) polska aktorka, dziennikarka

Jakie są osoby z 15 listopada według astrologii?

Urodzony 15 listopada dąży uparcie do swego celu i nie chce słuchać rad innych ludzi.

Dąży uparcie do swego celu i nie chce słuchać rad innych ludzi.

Nie szczędzi wysiłków aby osiągnąć swe zamierzenia życiowe. Jego niezwykłe zdolności umysłowe pozwalają mu przeważnie na zdobycie wybitnego lub wpływowego stanowiska.

Pokonawszy swe wady i przezwyciężywszy upadki – może wznieść się na wyżyny rozwoju duchowego. Przedtem jednak musi pozbyć się swej zaciętości, mściwości i zmysłowości.

Niebezpieczeństwo jakiego się strzec winien – to rozproszenie sił i nierealne koncepcje. Nie znosi rad innych ludzi i nie wysłuchuje ich zdania – a dzięki temu – nie ustrzega się ze swej strony od wysiłków bezpłodnych, jakie nie wydadzą rezultatu.

W małżeństwie przejawia dużą władczość i tylko wówczas, gdy jego żona ma charakter ustępliwy i łagodny – może ono być harmonijnym.

Jako ojciec – nie wykazuje wielkich zalet – patrzy bowiem na wszystko wyłącznie z własnego punktu widzenia i nie jest w stanie wejść w położenie innego człowieka, a tym bardziej odczuć słabość i bezradność małego dziecka.

Nie znosi poufałości i dlatego jego przyjaciele powinni się wystrzegać zbytniego zbliżenia. Gdy intymność stosunków się spotęguje — zerwanie staje się nieuniknione.

Jak wychować takie dziecko? Rodzice i wychowawcy powinni je od lat najwcześniejszych poddawać surowej kontroli i nauczyć je samoopanowania.

Niechaj się nauczy opanowywać swe namiętności i rozwinie w sobie usposobienie życzliwe i przyjazne dla innych. Nie jest to jednak łatwe, bowiem taki człowiek ma silny charakter, nie poddający się wpływom innych. Jednakże w dzieciństwie i młodości można w jego charakterze dużo zmienić na lepsze.

Aleksander Kwaśniewski- urodzony 15 listopada 1954

Aleksander Kwaśniewski- urodzony 15 listopada 1954


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×