NewsyZmarł znany gitarzysta! Alex Brown nie żyje!

Zmarł znany gitarzysta! Alex Brown nie żyje!

Alex Brown nie żyje
Alex Brown nie żyje
Zuza Maciejewska
05.02.2019 20:27, aktualizacja: 06.02.2019 20:22

Alex Brown nie żyje. Amerykański muzyk zmagał się z tętniakiem. Ostatecznie doprowadził go do udaru mózgu. Miał tylko 52 lata.

Świat muzyki pogrążył się w żałobie. W wieku 52 lat zmarł Alex Brown, gitarzysta który przez wiele lat był członkiem  Gorilla Biscuits. Wcześniej jego muzyczny talent dostrzec można było w znanych kapelach Side by Side i Project X.

O jego śmierci poinformował  piosenkarz zespołu, Anthony Civarelli, który przyznał, że Brown zmarł z przyczyn naturalnych. Było to konsekwencją tętniaka, który doprowadził do udaru mózgu. Na swoim Instagramie umieścił filmik, w którym podkreślał, że:

Świat stracił w tym tygodniu syna, brata, wuja, artystę, muzyka i kochającego przyjaciela. Straciłem kolegę z zespołu i przyjaciela, który był nim przez ponad 30 lat. Kawałek mojego serca zmarł w tym tygodniu i wszystko, co mogę zrobić, to wspominać wszystkie te zabawy, pokazy i wycieczki, które odbyliśmy razem.

Civarelli przyznał także, że w ciągu kilku najbliższych dni w Iowa miejscu narodzenia muzyka, odbędzie się msza żałobna. Wówczas najbliżsi i jego fani będą mieli okazję do ostatniego pożegnania.

Dodajmy, że Brown był nie tylko muzykiem, ale także artystą. Pokazywał swoje kolażowe obrazy w galeriach w Nowym Jorku.  Studiował sztukę w Parsons School of Design w Nowym Jorku, według Brooklyn Vegan.

Alex Brown nie żyje
Alex Brown nie żyje
Alex Brown nie żyje
Alex Brown nie żyje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także