NewsyWilliam zatriumfował nad Harrym. "Kopniak w zęby" dla księcia Sussexu

William zatriumfował nad Harrym. "Kopniak w zęby" dla księcia Sussexu

Harry może mieć pretensje do Williama (fot. Getty Images)
Harry może mieć pretensje do Williama (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
13.05.2024 08:58, aktualizacja: 13.05.2024 11:13

Książę William może cieszyć się z niedawnej decyzji króla Karola. Wieści o nowych tytułach przyznanych bratu z pewnością nie poprawią humoru Harry'emu. Według medialnych doniesień książę miał zostać doprowadzony do łez.

Od dłuższego czasu książę William i książę Harry pozostają skonfliktowani. Nawet w obliczu chorób nowotworowych Karola i Kate nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się polepszyć. Napięcia nie załagodzi z pewnością niedawna decyzja króla Karola, dzięki której jego starszy syn będzie mógł cieszyć się nowymi tytułami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę William uhonorowany przez ojca

Dziś odbyć ma się ceremonia, podczas której Williamowi zostaną przekazane nowe, istotne tytuły. Od teraz książę będzie nie tylko naczelnym pułkownikiem Korpusu Powietrznego, ale także pułkownikiem Pułku Mercian i królewskim honorowym komandorem lotnictwa w RAF Valley.

Harry może czuć się wyjątkowo niezadowolony z tego powodu. Wszystko dlatego, że sam kiedyś służył w eskadrze 662 skrzydła powietrznodesantowego armii, gdzie zasiadał za sterami śmigłowca. Teraz skrzydło reprezentuje jego starszy brat.

Książę Harry poczuje się rozczarowany?

Ekspert ocenia, że książę Sussexu już w tym momencie może czuć się sfrustrowany i rozczarowany decyzją ojca. Tak Tom Quinn powiedział w rozmowie z portalem marca.com:

Oświadczenie króla Karola to prawdziwy kopniak w zęby dla syna, który zawsze czuł się marginalizowany i niedoceniany.

Znając Harry'ego, rzeczywiście tak jest. Ciężko jednak wyrokować, czy podejmie w tym zakresie jakiekolwiek kroki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także