NewsyKammel chwali się znajomością z Enrique. Uratował go przed wypadkiem: „Jego reakcja zwróciła uwagę kogoś stojącego obok”. Zdjęcie dowodem

Kammel chwali się znajomością z Enrique. Uratował go przed wypadkiem: „Jego reakcja zwróciła uwagę kogoś stojącego obok”. Zdjęcie dowodem

Tomasz Kammel zna Enrique Iglesiasa
Tomasz Kammel zna Enrique Iglesiasa
Magda Kwiatkowska
17.09.2021 18:40, aktualizacja: 18.09.2021 12:52

Tomasz Kammel obecny jest w show-biznesie od kilku dekad. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął jeszcze w trakcie studiów. W tym czasie prowadził audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM, a następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie znalazł zatrudnienie w Radiu Wawa. Od 1997 roku związany jest z Telewizją Polską. Na początku przygotowywał i współprowadził magazyn Filmidło, a krótko po tym został gospodarzem programów Randka w ciemnoWykrywacz kłamstw, Miasto marzeń, Show Express, Sekrety Rodzinne, Kawa czy herbata? oraz Teleexpress. Obecnie współprowadzi Pytanie na śniadanie.

Dziennikarz prowadzi najpopularniejsze formaty stacji oraz często pojawia się na scenie w roli konferansjera. Oprócz tego jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie często wraca wspomnieniami do przeszłości i zdradza najgłębiej skrywane sekrety.

Tomasz Kammel zna Enrique Iglesiasa

Tomasz przez lata ukrywał fakt, że miał okazję osobiście poznać Enrique Iglesiasa i to w czasach, gdy był u szczytu popularności. Okazuje się, że panowie spotkali się pierwszy raz ponad 20 lat temu. Początki ich znajomości nie należały do najprzyjemniejszych, a już na pewno nie dla dziennikarza.

Kammel zdradził, że w przeszłości wraz z hiszpańskim muzykiem uczestniczył w jednym z medialnych wydarzeń, podczas którego padł ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Stojąca obok niego osoba odpaliła zimne ognie, a strzelające z niego iskry podpaliły mu włosy. Mimo że całe zajście wyglądało dość groźnie, Enrique wybuchł śmiechem.

Jeśli zapalą się Wam włosy w obecności Enrique Iglesiasa, to raczej nie liczcie na jego pomoc.A prawda jest zgoła odwrotna. Jego reakcja zwróciła uwagę kogoś stojącego obok, kto mnie natychmiast ugasił - rozpoczął swój wpis.

Współprowadzący Pytanie na śniadanie przyznał, że od tamtej pory utrzymuje z Iglesiasem koleżeńskie relacje, choć z biegiem lat uległy one osłabieniu.

A z Enrique zostaliśmy kumplami, choć dzwonimy do siebie rzadko - zdradził.

Post został opatrzony dwoma zdjęciami. Na pierwszym z nich widzimy, jak włosy Tomasza stają w płomieniach, a stojący za nim Enrique wybuchł śmiechem i wskazuje palcem na jego głowę. Na kolejnym stoją objęci, jak dwaj dobrzy kumple.

Czy wśród naszych czytelników są fani Enrique?

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Enrique Iglesias zna Tomasza Kammela
Enrique Iglesias zna Tomasza Kammela
Tomasz Kammel pochwalił się znajomością z Enrique Iglesiasem
Tomasz Kammel pochwalił się znajomością z Enrique Iglesiasem
Enrique Iglesias śmieje się z Tomasza Kammela
Enrique Iglesias śmieje się z Tomasza Kammela
Tomasz Kammel i Enrique Iglesias
Tomasz Kammel i Enrique Iglesias
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także