NewsyObecny wygląd grobu synka Magdy Stępień wzrusza. Tak pięknie ludzie dbają o zachowanie pamięci o Oliwierku

Obecny wygląd grobu synka Magdy Stępień wzrusza. Tak pięknie ludzie dbają o zachowanie pamięci o Oliwierku

Grób syna Magdy Stępień
Grób syna Magdy Stępień
Elwira Szczepańska
12.11.2022 20:40, aktualizacja: 13.11.2022 00:30

Magda Stępień ponad trzy miesiące temu straciła syna. Oliwier był dzieckiem modelki i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Para rozstała się jeszcze zanim chłopiec przyszedł na świat. W lipcu zrozpaczona mama poinformowała, że maluch zmarł po przegranej walce z chorobą nowotworową. Razem z ojcem chłopca zamieścili w sieci oświadczenie:

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – brzmiał komunikat o śmierci Oliwierka.

Magda informowała o ostatnim pożegnaniu swojego dziecka, ale po pogrzebie na dłuższy czas zniknęła z mediów. Jednak jakiś czas temu zdecydowała się wrócić nie tylko do sieci, ale także udzieliła kilku wywiadów. Między innymi gościła w Dzień Dobry TVN. Opisała tam moment, w którym umierał jej Oliwier.

Stępień od czasu powrotu do przestrzeni publicznej przeżywa żałobę po stracie dziecka, publikując liczne posty i relacje. Niedawno pokazała zdjęcie i napisała, jak wygląda obecnie jej życie.

Mało instagramowe zdjęcie, ale tak wygląda real life.Małymi krokami do przodu.Dziękuje, że jesteście.Każdego dnia tyle wiadomości, tyle wsparcia.Dam radę, muszę.

Nie zabrakło wspomnienia o chłopcu także 1 listopada. Mimo że Magda myślała, że nie udźwignie żalu tego dnia, pokazała, jak wygląda grób jej syna i podziękowała za tak liczne dowody na to, że ma silne wsparcie i ludzie wiedzą, że Oliwier był wyjątkowym dzieckiem. Kilkanaście dni po Wszystkich Świętych nowe zdjęcie nagrobka chłopca trafiło na jej Instagram.

Magda Stępień pokazała grób synka kilkanaście dni po 1 listopada

W sobotę w relacji Magdy Stępien pojawiło się zdjęcie nagrobka Oliwiera. Widać, że miejsce jego spoczynki jest licznie odwiedzane. Cały czas palą się znicze i są świeże kwiaty. W tym wypadku widok od dnia 1 listopada nic się nie zmienił. Ludzie cały czas dają dowody na to, że chłopiec i jego walka z nowotworem na zawsze pozostanie w ich sercach. Wzruszające.

  • Magda Stępień
  • Tak obecnie wygląda grób synka Magdy Stępień
  • Magda Stępień pokazała grób synka 1 listopada
  • Magda Stępień wspomina synka
  • Magda Stępień wspomina synka
  • Magda Stępień wspomina synka
  • Magda Stępień wspomina synka
[1/7] Magda Stępień
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także