Seriale na dzisiaj: nowy bohater w „Barwach szczęścia”, porwanie w „Pierwszej miłości” i szokujące odkrycie „Singielki”

seriale 27.04.2016

Klan, odcinek 2934:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Grażyna przekonuje Leopolda, żeby dał szansę Kornelowi. Jacek odbiera telefon komórkowy córki z naprawy. Odczytuje zapisane w pamięci aparatu SMS-y, dotyczące m.in. spotkania z wielebnym G.S.G. Informuje o wszystkim Beatę. Kobieta i Piotr chcą zawiadomić policję i agencję detektywistyczną. Sandra sygnalizuje Michałowi, że powinni pomyśleć o chrzcinach Marysi. Tadeusz i Pawełek wracają ze sklepu. Chłopiec pomagał mu wybrać elektroniczny gadżet na prezent dla Anny. Agnieszka podsłuchuje rozmowę Janusza z Zosią. Jest świadkiem, jak mężczyzna deklaruje, że ją kocha i tęskni. Postanawia odwiedzić Olę i opowiedzieć jej o swoich wątpliwościach.

Przeczytaj: Klan pośmiewiskiem w internecie

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Barwy szczęścia, odcinek 1444:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Hubert przydziela Amelię do pracy w nowym biurowcu, na piętrze wynajmowanym przez australijską firmę Ausdel. Mimo późnej pory kobieta nie może rozpocząć sprzątania, gdyż w swoim gabinecie wciąż siedzi prezes Bruno Stański (w tej roli Lesław Żurek). Listonosz przynosi Sabinie list polecony. To wezwanie na rozprawę, która ma ustalić relacje rodzinne łączące Sandrę i Maję. Tomalowa wpada w panikę. Boi się, że Wojciechowska odbierze jej córkę, a chory na serce Andrzej nie wytrzyma takiego ciosu. Waleria nie może skontaktować się z Bartkiem, który tego dnia miał wrócić z Tajlandii. Wieczorem u Górków zjawia się Kornelia. Ma dla nich szokującą wiadomość.

Czytaj: Kara śmierci, porażka piłkarza-homoseksualisty i powrót dawnych kochanków w nowych odcinkach „Barw szczęścia”

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

Na dobre i na złe, odcinek 635:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Profesor Bart szykuje się do operacji Sylwii Mróz. Neurochirurg decyduje się na ryzykowną dla pacjentki, inwazyjną metodę polegającą na usunięciu fragmentów mózgu odpowiedzialnych za ataki padaczki. Julka wyznaje swojemu biologicznemu ojcu, że spodziewa się dziecka. Ukrywa ten fakt przed Bartem, z którym miała niedawno romans. Radwan ma przeprowadzić u Marzeny, jednej z pacjentek operację zmiany płci. Po zabiegu chora stanie się mężczyzną i zmieni imię na Marcel. Przed planowanym zabiegiem na oddziale zjawia się pijany mąż pacjentki, który rzuca się na Krzysztofa i nazywa lekarza mordercą.

Zobacz: Radwan przeprowadza operację zmiany płci, Julkę czeka poważna rozmowa z Arturem, a Sylwia Mróz idzie pod nóż [ZDJĘCIA]

Na dobre i na złe odcinek 635, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Aneta (Natalia Rybicka)

Na dobre i na złe odcinek 635, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Aneta (Natalia Rybicka)

Na Wspólnej, odcinek 2263:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Maks i Ilona proszą naczelnika Urzędu Skarbowego, żeby odblokował ich konta. W przeciwnym razie firma zbankrutuje. Kiedy mężczyzna odmawia, Zdybicka postanawia dać mu łapówkę, na co Brzozowski nie chce się zgodzić. Tymczasem Smolny przedstawia kolejne pomysły na własny biznes, potrzebuje jednak pieniędzy. Decyduje się sprzedać niedokończony dom za dużo niższą cenę, nie mówiąc o tym Basi. Jarek zamierza wyjechać z Polski. Kiedy Eliza się o tym dowiaduje, robi mu awanturę. Zarzuca młodemu Bergowi niedojrzałość. Wówczas Jarek uświadamia dziewczynie, że w ten sposób zamierza się odkochać.

Zobacz koniecznie: Awantura w „Na Wspólnej”. Ola uciekine z domu. Zimińscy nie akceptują lesbijskiego związku córki [ZWIASTUN]

Na Wspólnej odcinek 2173, Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), fot:: x-news

Na Wspólnej odcinek 2173, Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), fot:: x-newsNa Wspólnej odcinek 2173, Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), fot:: x-news

Singielka, odcinek 123:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Sława odkrywa, że nie ma żadnych środków na koncie. Rozgoryczona próbuje wyjaśnić tę sprawę z Olgierdem. Tymczasem Elka spotyka się z Konradem. Oddaje mu zaginiony notes. Przy okazji poznaje pewną tajemnicę mężczyzny. Ze zdziwieniem zdaje sobie sprawę, że darzy Konrada coraz większą sympatią.

Zobacz: Anna Oberc znalazła nową miłość! Wiemy, kim jest partner gwiazdy serialu „Singielka”

Singielka odcinek 123, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz), fot: x-news

Singielka odcinek 123, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz), fot: x-news

Pierwsza miłość, odcinek 2287:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Kinga i Artur w towarzystwie policji przeczesują miejscowość Klutajny w poszukiwaniu Tomka. Tymczasem nieznajomy mężczyzna obiecuje chłopcu, że zawiezie go do rodziców w zamian za oferowaną nagrodę. By potwierdzić arystokratyczne pochodzenie Anny, Śmiałek proponuje, że sprawdzi autentyczność odziedziczonej przez nią biżuterii. Najlepszym „ekspertem” w tej dziedzinie okazuje się Malwina. Podczas ucieczki z Radkiem Jowita po raz kolejny znika bez śladu. Ted przekonuje Zielińskiego, że tym razem wystawiła ich obu.

Czytaj: Znany raper zagra bandziora w Polsacie

Jowita (Joanna Opozda) uprowadzona w serialu

Jowita (Joanna Opozda) uprowadzona w serialu „Pierwsza miłość”, fot: materiały prasowe

Seriale paradokumentalne w środę 27.04.2016

„Szkoła” odcinek 276 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 624 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 513 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 42 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×