Wirtualna Polska

Na Wspólnej (odc. 2957): Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

Na Wspólnej (odc. 2957): Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

Na Wspólnej (odc. 2957): Roman bohaterem dzielnicy! Sława zrujnuje jego związek z Honoratą?

Roman (Waldemar Obłoza) z Na Wspólnej zostanie lokalnym bohaterem! Sława przewróci mu w głowie do tego stopnia że Hoffer zacznie korzystać ze swoich pięciu minut sławy, zwracając na siebie uwagę pięknych i młodych dam. A to wywoła furię jego żony. Czy Honorata (Aleksandra Konieczna) rzuci męża?

Wirtualna Polska

W 2957. odcinku Na Wspólnej (emisja w czwartek 10.10.2019 w TVN) ten mający już swoje lata bohater idąc ulicą zobaczy rozgrywający się dramat. Złodziej  spróbuje ukraść bezbronnej staruszce torebkę! Roman ruszy za nim w pościg, ale złodziej będzie szybki. Na szczęście Hoffer go dorwie. Świadkowie bohaterskiej akcji dzielnego Romana nagrają zdarzenie i filmik trafi do internetu. Nagranie stanie się prawdziwym hitem sieci. Zainteresują się nim znane stacje telewizyjne. A Roman? Będzie się puszył jak paw.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Marta Wierzbicka wróci do “Na Wspólnej”, ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?

Jego dumę połechce fakt, że będą go rozpoznawać nieznani mu ludzie z ulicy. A zwłaszcza młode, piękne, długonogie dziewczęta, które koniecznie będą chciały sobie robić fotografie z bohaterem dzielnicy. Początkowo Honoratka będzie dumna z wyczynu męża, potem jednak zacznie się coraz bardziej wkurzać. Dlaczego? Bo Roman będzie obrośnięty w piórka. Z czasem Honorata zacznie być coraz bardziej zazdrosna o męża. Ciekawe, czy dojdzie do zdrady, bo pokusa będzie ogromna…

Zobacz: Złe wieści dla fanów „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”. Michał Malinowski kończy z aktorstwem!

Scenarzyści musieliby wykazać się ogromnym okrucieństwem rozdzielając tę najsympatyczniejsza parę w serialu. Zarówno Waldemar Obłoza, jak i Aleksandra Konieczna uwielbiają ze sobą grać. A widzowie kochają oglądać ich kolejne perypetie. Waldemar Obłoza uwielbia swoją serialową partnerkę która co raz odnosi teraz sukcesy filmowe, a jej droga na szczyt zaczęła się od wybitnej roli w filmie Ostatnia Rodzina. Teraz film, w którym gra jedna z głównych ról, to polski kandydat do Oscara.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Olusia nie pozwala, żeby traktowano ten spektakularny sukces jakoś wyjątkowo – podkreśla Waldemar Obłoza. – Zawsze była wybitną aktorką, nawet w naszym serialu (…) Ona zawsze była na najwyższej półce. To nie jest ten moment, w którym na nią wskoczyła, ale tylko ugruntowała tę swoją pozycję – dodaje aktor.

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×