Jastrząb SerialeZłe wieści dla fanów "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości". Michał Malinowski kończy z aktorstwem!

Złe wieści dla fanów "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości". Michał Malinowski kończy z aktorstwem!

Złe wieści dla fanów "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości". Michał Malinowski kończy z aktorstwem!
Złe wieści dla fanów "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości". Michał Malinowski kończy z aktorstwem!
Justyna Mazur

16.09.2019 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu Michał Malinowski zakończył zdjęcia do seriali Na Wspólnej i Pierwsza miłość. Postanowił wyjechać, by móc się rozwijać.

Po prostu przyszedł czas, żeby zmierzyć się z czymś nowym, żeby dalej się rozwijać, żeby iść przed siebie. To była bardzo trudna decyzja. Nie jest łatwo z dnia na dzień rzucić to wszystko, fajną pracę, którą lubiłem, która dawała mi poczucie bezpieczeństwa, ale właśnie poczucie bezpieczeństwa – czasami trzeba się od tego odciąć, by móc się dalej rozwijać – wyznał w wywiadzie dla Super Expressu.

Na szczęście Michał nie ma zamiaru ostatecznie porzucać aktorstwa.

W życiu nic nie jest definitywnie, z tego co zauważyłem. Definitywnie to jakbym zrobił sobie krzywdę. Natomiast póki co wyjeżdżam, opuszczam Polskę, ale to jeszcze nie koniec, bo w zanadrzu jest film, więc tak łatwo się mnie nie pozbędziecie.

Aktor wróci pod koniec listopada do Polski, żeby wziąć udział w premierze filmu Jak poślubić milionera. Nie chce jednak powiedzieć, gdzie jedzie.

Mam bardzo konkretny plan, ale nie mogę nic powiedzieć. Jeżeli coś jest dla mnie trudne, a to akurat jest, to jakbym zaczął o tym mówić, to bym się zdemotywował -mówił w wywiadzie dla tabloidu.

Czyżby chciał pojechać do Hollywood lub do Londynu na jakieś castingi - do filmów i seriali i tam próbować szczęścia na międzynarodowym rynku? To możliwe, choć dość trudne. Nawet tak uznani aktorzy jak Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Maciej Musiał nie zawsze dostają wszystko to, co by chcieli. Ostatnio nawet Musiał przyznał, że mimo wielkich wysiłków nie udało mu się zdobyć upragnionej roli w Hollywood. Tego aktora jednak zobaczymy w międzynarodowej produkcji Netflixa czyli oczekiwanym od dawna Wiedźminie z Henrym Cavillem w roli tytułowej. Może Malinowskiemu też uda się zabłysnąć za granicą?

  • Na Wspólnej, Norbert (Michał Malinowski)
  • Pierwsza miłość. Michał Malinowski w szpitalu
  • Slider item
  • Michał Malinowski – Polsat, wiosenna ramówka 2019
  • Michał Malinowski – Polsat, wiosenna ramówka 2018
  • Michał Malinowski - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja
  • Michał Malinowski odchodzi z "Na Wspólnej"
[1/7] Na Wspólnej, Norbert (Michał Malinowski)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także