M jak miłość (odc. 1451) Kamil i Artur są rodziną! Poznaj sekret serialu M jak miłość

M jak miłość - Kamil i Artur

M jak miłość - Kamil i Artur

A to niespodzianka! Kamil Gryc ( Marcin Bosak), pierwszy chłopak Madzi (Anna Mucha) i psychopata Artur Skalski ( Tomasz Ciachorowski) są ze sobą spokrewnieni! I to blisko!

O tym, że Kamil i psychopata Artur są  rodziną dowiemy się w 1451. odcinku M jak miłość. Wtedy odbędzie się pogrzeb wujka Artura, Józefa (Roch Siemianowski), na którym pojawi się także Gryc. Dlaczego? Bo jest on krewnym pani Skalskiej (Agata Rzeszewska)! I to właśnie zamożne wujostwo zafundowali mu kosztowne leczenie za granicą. Tym samym uratowali życie prawnika walczącego z guzem mózgu.

– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił. Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem – powie na pogrzebie Gryc łamiącym się głosem.

Czy to oznacza, że jego drogi przetną się ze ścieżką Artura? Zapewne tak, choć pewnie Kamil będzie żałował, gdy dowie się, jakimi ludźmi okazali się Artur i Józef dla jego znajomych. Na pogrzebie wuja pojawi się też Artur – czy uściskają sobie ręce z Kamilem? To się okaże w 1451. odcinku M jak miłość. Wiadomo także, że Skalski, obsesyjnie myślący o tym, by dopaść i zbić Izę (Adriana Kalska) ucieknie w końcu z psychiatryka by spełnić swoje marzenie o zemście. Pretekstem do ucieczki będzie właśnie pożegnanie ukochanego krewniaka.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur dopadnie Izę! Marcin zastrzeli Skalskiego?

Zobacz: Katarzyna Cichopek zwyzywana w sklepie! Barbarze Kurdej-Szatan też nieźle się oberwało! Gwiazdy “M jak miłość” padły ofiarą hejtu

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur dopadnie Izę!


M jak miłość - Artur

M jak miłość - Artur

M jak miłość - Kamil

M jak miłość - Kamil

M jak miłość - Artur, Iza i Maja

M jak miłość - Artur, Iza i Maja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×