Szukaj

Weronika Książkiewicz dołączyła do obsady kultowego polskiego serialu! Jej ojciec czekał na to całe życie

Weronika Książkiewicz, świat według kiepskich

Weronika Książkiewicz zagra w „Świecie według Kiepskich”

Weronika Książkiewicz należy do grona najbardziej rozchwytywanych, charakterystycznych i lubianych aktorek w Polsce. To prawdziwa królowa romantycznych wątków i komedii. Nic więc dziwnego, że drogi jej kariery prędzej czy później musiały zaprowadzić ją na plan… Świata według Kiepskich! Aktorka przyznała w rozmowie z jednym z tabloidów, że już niedługo zobaczymy ją na ekranie w zaskakującej roli.

W rozmowie z Faktem Książkiewicz wyjawiła, że trafiła jej się rola, o której zawsze marzyła. Wcieli się w Królową Babilonię, która pokaże głównym bohaterom w jaki sposób wykorzystywać sztukę uwodzenia do swoich celów:

Bardzo lubię ten serial, bardzo chciałam w nim zagrać. Od razu zadzwoniłam do taty, żeby się pochwalić, bo on zawsze pragnął, żebym zagrała w Kiepskich – zdradziła rozbawiona

Wygląda na to, że widzów czeka naprawdę gorący odcinek, bo Weronice nie da się odmówić seksapilu i zmysłowości. Jej rola w popularnym serialu na pewno będzie niezapomniana.

Dobrze też wiedzieć, że Świat według Kiepskich ma się dobrze – podczas rozwodu Andrzeja Grabowskiego mówiono, że skandal i medialny szum doprowadzą do zakończenia kultowej serii. Jak widać, na szczęście do niczego takiego nie doszło.

Piękna Weronika Książkiewicz rewelacyjnie przygotowała się na mecz Polaków z Kolumbią! Wygląda prawie jak Anna Lewandowska!

Nowa para w show-biznesie? Weronika Książkiewicz w mega seksownej bieliźnie zachwyca się przystojnym aktorem!

Weronika Książkiewicz skrywa pod koszulką imponującą muskulaturę! Ma lepszy brzuch niż Anna Lewandowska!


Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Weronika Książkiewicz – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Weronika Książkiewicz – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×