NewsyRozstania gwiazd w 2021 roku, którymi żył cały show-biznes. Jedne głośne i pełne dram, inne w tajemnicy przed mediami

Rozstania gwiazd w 2021 roku, którymi żył cały show-biznes. Jedne głośne i pełne dram, inne w tajemnicy przed mediami

Rozstania gwiazd w 2021 roku
Rozstania gwiazd w 2021 roku
Magda Kwiatkowska
31.12.2021 12:07, aktualizacja: 31.12.2021 15:57

W 2021 roku gwiazdom nie brakowało powodów do smutków i radości. Choć spora część z nich zdecydowała się wziąć ślub (piszemy o tym tutaj), inni ogłosili rozstanie. Część partnerów rozstała się w przyjacielskich stosunkach, inni natomiast prali brudy publicznie. Kto w polskim i światowym show-biznesie został singlem w 2021 roku? Sprawdź.

Rozstanie Doroty Naruszewicz i Tomasza Żórawskiego

Dorota Naruszewicz wyszła za mąż w 2005 roku. Jej wybrankiem był prawnik, Tomasz Żórawski, z którym wcześniej żyła w nieformalnym związku przez blisko 10 lat. Para doczekała się dwóch córek: 18-letniej obecnie Niny i 15-letniej Nelli. Przez wiele lat fani z uwagą przyglądali się nie tylko jej karierze, ale i życiu prywatnemu. Aktorka mieszkała jak prawdziwa gwiazda i wydawało się, że wiedzie szczęśliwe życie u boku swojego partnera. Nikt jednak nie podejrzewał, że małżeństwo przechodzi poważny kryzys.

W marcu tego roku Naruszewicz poinformowała, że jej związek dobiegł końca. Para formalnie rozwiodła się w 2020 roku, jednakże przez kilka kolejnych miesięcy ukrywała ten fakt. Dopiero po licznych pytaniach od mediów i fanów zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie. Przyznała także, że czuła się nieswojo, czytając kolejne artykuły o tym, jak wygląda jej życie prywatne u boku Żórawskiego.

Drodzy, nie dzielę sie często swoimi prywatnymi sprawami ale z powodu pojawiających się coraz cześciej pytań, zwłaszcza od kilku godzin… Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód.
Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski
Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był dla wszystkich niemałym zaskoczeniem, zważywszy na to, że aktor porzucił dla swojej partnerki drugą żonę. Oboje mieli za sobą po dwa nieudane związki, więc z pewnością wiele osób przypuszczało, że tym razem udało im się odnaleźć bratnie dusze. Ślub odbył się 3 maja 2014 roku, jednakże ich szczęście nie trwało zbyt długo.

Pierwsze doniesienia o tym, że gwiazdorska para podjęła decyzję o rozstaniu, zaczęły pojawiać się w marcu. Wówczas to sąsiedzi dostrzegli, że Zamachowski wraz z pokaźnym bagażem opuścił ich wspólne gniazdko. Monika nie chciała komentować tych wydarzeń, ponieważ jak przyznała w rozmowie z Faktem, było jej wówczas bardzo ciężko. Zaledwie kilka dni później media obiegła wieść, że para nie jest już razem. Znajoma małżonków sugerowała, że bezpośrednią przyczyną rozpadu mógł być fakt, iż była prowadząca program Europa da się lubić założyła własną firmę, która miała zająć się wizerunkiem gwiazd, co wpłynęło na męską ambicję Zamachowskiego. Nieco więcej wyjaśnień można było znaleźć na łamach książki aktora, który przyznał, że Monika była nadopiekuńcza, co zaczęło mu przeszkadzać.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Rozstanie Rafała Brzozowskiego i Anny Tarnowskiej

Rafał Brzozowski jest jedną z najbardziej skrytych gwiazd polskiego show-biznesu, dlatego też rzadko opowiada o tym, jak wygląda jego życie prywatne. Przez kilka lat tworzył szczęśliwy związek z modelką, Anną Tarnowską. W sieci na próżno można było szukać ich wspólnych zdjęć, jednakże ich przyjaciele zapewniali, że tworzą naprawdę zgrany duet.

Zakochani jeszcze w październiku 2019 roku snuli ślubne plany, jednakże te nie doszły do skutku. Na początku kwietnia wokalista zamieścił na swoim profilu na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że jego związek z modelką dobiegł końca. Byli narzeczeni rozstali się w przyjacielskich stosunkach.

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska
Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska

Rozstanie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer LopezAlex Rodriguez byli parą od 2017 roku. W mediach regularnie pojawiały się informacje o tym, że w 2020 roku odbędzie się ich ślub. Zakochani planowali spektakularną ceremonię we Włoszech, jednakże w tym czasie wybuchła pandemia koronawirusa, która zmusiła ich do przełożenia wydarzenia.

Na początku tego roku w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o ich rozstaniu. Narzeczeni sporadycznie odnosili się do tych rewelacji. Z krótkich komentarzy wynikało jednak, że nadal są parą. W plotkach było jednak ziarenko prawdy. W połowie kwietnia byli już narzeczeni zamieścili na łamach Today oświadczenie, w którym potwierdzili, że nie są razem. Podkreślili, że lepiej dogadują się, jako przyjaciele i zamierzają wspólnie realizować projekty zawodowe.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Rozstanie Billa Gatesa i Melindy

Informacja o tym, że małżeństwo Billa Gatesa dobiega końca, było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Założyciel koncernu Microsoft poznał swoją żonę, Melindę, w 1987 roku. Para po raz pierwszy spotkała się na Manhattanie i już wtedy zaczęło między nimi iskrzyć. Po 7 latach związku zdecydowali się wziąć ślub. Doczekali się trojga dzieci: Jennifer, Rory'ego i Phoebe.

Małżonkowie po 27 latach wspólnego życia podjęli decyzję o rozwodzie. W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na Twitterze przyznali, że ciężko pracowali nad swoim związkiem, jednakże mimo to podjęli decyzję o rozwodzie.

Bill Gates i Melinda Gates
Bill Gates i Melinda Gates

Rozstanie Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk skończyła w tym roku 19 lat i dzięki udziałowi w programie Taniec z gwiazdami przebojem wdarła się do świata show-biznesu. Nastolatka ani przez chwilę nie ukrywała, że chce pójść w ślady mamy, Anny Przybylskiej, dzięki czemu zwróciła na siebie uwagę mediów.

Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie tam pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojego chłopaka, Michała Krasodomskiego. Para wraz z jej rodzicami wybrała się razem w góry. Przez kilka kolejnych miesięcy tworzyli udany związek, jednak ten dobiegł końca, co córka Ani Przybylskiej potwierdziła w jednym z wywiadów.

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski są parą
Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski są parą

Rozstanie Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena StępieńJakub Rzeźniczak mieli na swoim koncie wiele wzlotów i upadków. Z uwagi na to, że nie dogadywali się, podjęli decyzję o rozstaniu. Po kilku miesiącach zrozumieli, że nadal są sobie bardzo bliscy i uznali, że może warto byłoby dać sobie drugą szansę. Tak też postąpili i wszystko wskazywało na to, że świetnie się im układa. W krótkim czasie okazało się, że modelka jest w ciąży, co jeszcze bardziej zbliżyło ich do siebie. Para regularnie opowiadała o tym, jak przygotowuje się do roli rodziców.

W pewnym czasie fani dostrzegli, że Magda nie wrzuca do sieci zdjęć z piłkarzem, a pod jednym z zamieszczonych wpisów zasugerowała, że sama czeka na narodziny synka. To właśnie wtedy w odpowiedzi na komentarz zainteresowanego fana wyjaśniła, że podjęli decyzję o rozstaniu. Nieco później skomentowała medialne doniesienia, tłumacząc, że bezpośrednią przyczyną było pojawienie się innej kobiety w życiu Kuby.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Rozstanie Mishy Kostrzewskiego

Misha Kostrzewski do niedawna wiódł szczęśliwe życie we Francji. To właśnie tam zamieszkał po tym, jak ukończył szkołę baletową i zaczął robić międzynarodową karierę taneczną. Gdy miał zaledwie 18 lat związał się z Rosjanką, Ksenią, która zajmowała się szkoleniami z kompetencji psychologicznych i społecznych. Wspólnie wychowywali troje dzieci: Ninę, Elisabeth i syna Yanna.

Tancerz był żonaty przez 30 lat, jednakże w ostatnim czasie jego związek przechodził poważny kryzys, z którego nie wyszedł cało. W jednym z wywiadów brat Małgorzaty Rozenek przyznał, że na początku pandemii koronawirusa odeszła od niego żona.

Misza Kostrzewski z żoną i dziećmi
Misza Kostrzewski z żoną i dziećmi

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Martyna Kossakowska Przemek Kossakowski długo ukrywali, że są parą. O tym, że się zaręczyli, powiadomili dopiero kilka miesięcy później. W tajemnicy przed fanami przygotowywali się również do ślubu, który odbył się w październiku minionego roku. Para miała wielu zwolenników, którzy mocno trzymali kciuki za ich wspólną przyszłość.

Jakie było ich zaskoczenie, gdy media obiegła wieść o ich rozstaniu zaledwie kilka miesięcy po tym, jak powiedzieli sobie tak. Jako pierwszy wiadomość tą przekazał portal Pudelek, który powoływał się na swojego informatora. Osoba ta zdradziła, że decyzję podjął Przemek. Nieco później Wojciechowska wydała oświadczenie, w którym przyznała, że jej małżeństwo zakończyło się niespodziewanie.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Rozstanie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska wychodziła za mąż trzykrotnie, jednak żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Po raz ostatni przysięgę małżeńską złożyła wspólnie z Michałem Wawro, którego poznała podczas nagrań Totalnych Remontów Szelągowskiej. Przez lata żyli z dala od blasku fleszy, jednakże ona kilkukrotnie zapewniała, że to mężczyzna jej życia. Zakochani wzięli kameralny ślub, a krótko po nim powitali na świecie córeczkę, Wandę.

Pod koniec 2020 roku w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, jakoby para miała się rozstać. Gwiazda długo zwlekała z odpowiedzią na plotki, jednakże ostatecznie udzieliła komentarza agencji Newseria Lifestyle zapewniając, że nie zamierza publicznie opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wielu fanów odebrało to za potwierdzenie, że jej małżeństwo ma się dobrze. Krótko po tym jednak spekulacje potwierdziły się.

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - powiediała w rozmowie z Pani.

Byli małżonkowie stoczyli batalię w sądzie o prawo do opieki nad córką. Podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego prowadząca Totalne remontySzelągowskiej dała jasno do zrozumienia, że nie była szczęśliwa w tym związku (więcej przeczytacie o tym tutaj).

Dorota Szelągowska z mężem
Dorota Szelągowska z mężem

Rozstanie Miśka Koterskiego i Dagmary Bryzek

Misiek Koterski ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, jednakże jak dotąd nie tracił wiary w to, że w końcu odnajdzie kobietę swojego życia. Po rozstaniu z Marcelą Leszczak związał się z aktorką, Dagmarą Bryzek. Para poznała się na planie zdjęciowym do nowej produkcji pt. Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle. O tym, że są razem jako pierwszy poinformował Janusz Iwanowski, producent filmowy.

Przez kolejne tygodnie zakochani chętnie publikowali w sieci zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. Spędzali razem niemalże każdą wolną chwilę, jednak to nie zagwarantowało im szczęścia. Już po kilku miesiącach Bryzek w rozmowie z Pudelkiem poifnormowała, że nie są parą. Przyznała, że stało się to niezależnie od niej. Koterski krótko po tym wrócił do Leszczak, z którą ma syna, Fryderyka.

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek – premiera No time to die
Misiek Koterski i Dagmara Bryzek – premiera No time to die

Rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej

Adam ZdrójkowskiWiktoria Gąsiewska zostali parą w 2017 roku. Ich uczucie rozwiktało na planie serialu Rodzinka.pl, w którym oboje grali. Od początku cieszyli się ogromną popularnością wśród fanów produkcji, którzy z uwagą obserwowali, jak ich relacja staje się coraz dojrzalsza.

Nic nie świadczyło o tym, że młoda para przechodzi poważny kryzys. Wszystko jednak wyszło na jaw po tym, jak fotoreporterzy dostrzegli Gąsiewską w objęciach Jakuba Lipowskiego, tancerza znanego z 12. edycji Tańca z gwiazdami. Następnego dnia aktorka postanowiła skomentować medialne doniesienia. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że związek z Adamem jest już przeszłością. Mimo to zdecydowali się poprowadzić razem tegoroczny Sylwester Szczęścia Polsatu.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Rozstanie Gigi Hadid i Zayna Malika

Gigi Hadid Zayn Malik byli parą przez 6 lat. Ich związek bywał burzliwy, jednakże w ostatnim czasie jest między nimi coraz lepiej. W ubiegłym roku powitali na świecie córkę, która jest ich oczkiem w głowie. W mediach kilkukrotnie pojawiały się artykuły, których autorzy wspominali o kryzysie w ich relacji, ale sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień.

Pod koniec października zakochani podjęli decyzję o rozstaniu. Głównym tego powodem miał być fakt, że Zayn od dłuższego czasu miał problemy z agresją. W okresie letnim wdał się w bójkę, jednak to, czego dokonał później, zaważyło o jego wspólnej przyszłości z Hadid. Okazuje się, że były członek zespołu One Direction podniósł rękę na jej matkę, Yolandę Hadid. Mężczyzna w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Twitterze przyznał, że nie zamierza komentować zaistniałej sytuacji z troski o bezpieczeństwo dziecka.

Zayn Malik i Gigi Hadid
Zayn Malik i Gigi Hadid

Rozstanie Shawna Mendesa i Camili Cabello

Shawn MendesCamila Cabello zaczęli spotykać się w 2019 roku. Młodzi muzycy pracowali razem nad teledyskiem do utworu Señorita i już w trakcie nagrań zaczęło między nimi iskrzyć. Na początku unikali blasku fleszy, jednak podczas kwarantanny zaczęli zamieszczać w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Mieli wielu fanów, którzy wróżyli im świetlaną przyszłość, tym bardziej, że stali się jedną z najgorętszych par światowego show-biznesu.

W ostatnim czasie media obiegła wieś, jakoby Shawn poprosił ukochaną o rękę. Ta jednak zdementowała plotki w jedny, z wywiadów. Nieco później zostali przyłapani przez paparazzi podczas wspólnego wypadu na Florydę. Choć wszystko wskazywało na to, że świetnie się dogadują, kilkanaście dni później ogłosili, że nie są już parą. Mimo to nie zerwali ze sobą kontaktu i pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Shawn Mendes, Camila Cabello
Shawn Mendes, Camila Cabello

Rozstanie Qczaja

Qczaj jest jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Mężczyzna w pocie czoła motywuje swoich fanów do miany dotychczasowego trybu życia, a przy tym uczy, jak pokochać siebie. Przez bardzo długi czas unikał tematów związanych z jego orientacją, jednakże przy okazji, gdy w mediach zrobiło się głośno o pedofilii w kościele, zrobił coming out. Przyznał przy tym, że jako dziecko był molestowany przez przyjaciela rodziny.

Wydawaćby się mogło, że życie trenera jest pełne barw. Przez blisko pięć lat tworzył szczęśliwy związek ze swoim partnerem, jednak ten dobiegł końca. O wszystkim opowiedział w rozmowie z Jastrząb Post. Qczaj przyznał, że był on miłością jego życia, ale ich relacja nie miała przyszłości. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Qczaj z nagrodą magazynu "People" Polish Social Media Star 2021
Qczaj z nagrodą magazynu "People" Polish Social Media Star 2021

Rozstanie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej

Marcin BosakMaria Dębska wzięli ślub 15 sierpnia 2020 roku w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wcześniej byli parą przez 2 lata. Poznali się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i krótko po tym zaczęli się regularnie spotykać. Aktor zostawił dla niej partnerkę, Monikę Pikułę, z którą doczekał się dwóch synów, Władysława i Jana.

Pierwsze informacje o tym, że małżonkowie nie są już razem pojawiły się w połowie listopada. Tygodnik Świat i ludzie skontaktował się z osobą z ich otoczenia, która przyznała, że dochodziło między nimi do spięć. Krótko po tym Bosak udostępnił na Instagramie piosenkę, której bohater liryczny nie mógł pogodzić się z odejściem ukochanej. Póki co oboje nie odnieśli się do tych doniesień.

Marcin Bosak, Maria Dębska „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka
Marcin Bosak, Maria Dębska „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Rozstanie Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego

Anna JurksztowiczKrzesimir Dębski byli małżeństwem przez 35 lat. Mieli dwoje dzieci: RadzimiraMarię. Z uwagi na to, że oboje są muzykami, kilkukrotnie ze sobą współpracowali. Kompozytor napisał dla swojej żony piosenkę pt. Diamentowy kolczyk, który stał się dla niej przepustką do wielkiej kariery. Krótko po tym wschodząca gwiazda usunęła w cień, ponieważ skupiła się na wychowaniu dzieci i pielęgnowaniu domowego ogniska.

Informacje o tym, że małżeństwo zdecydowało się na rozwód jako pierwszy podał tygodnik Na żywo. Informator zdradził dziennikarzom, że Jurksztowicz wystąpiła do sądu z wnioskiem o rozwód z orzeczeniem winy. Osoba ta zasugerowała, że główną przyczyną rozpadu małżeństwa było nieślubne dziecko i liczne zdrady, które nietrudno udowodnić. Oświadczenie w tej sprawie wydał Dębski. Muzyk przyznał, że od dwóch lat są w separacji.

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz
Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Kto jeszcze rozstał się w 2021 roku?

W mijającym roku pisaliśmy również o rozstaniach innych gwiazd. Kto jeszcze został singlem?

 • Bartek Podyasek
 • Marta Wiśniewska
 • Olga Frycz
 • Sylwia Bomba
 • Kinga Duda
 • Julia Pietrucha
 • Marta Manowska
 • Anna Maria Jaromin
 • Tomasz Kammel
 • Romain Zago
 • Krzysztof Gojdź
 • Caroline i Mateusz z Love Island
 • Simon i Bibi z Hotelu Paradise
 • Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk
 • Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek
 • Julia Nowakowska i Dominik Grot z Love Island
 • Ireneusz Czop i Teresa Dzielska
 • Karolina Szostak
 • Marietta Witkowska
 • Iker Casillas i Sara Carbonero
Zobacz także