Stępień po fali spekulacji ucina dyskusję ws. rozstania z Rzeźniczakiem. „To będzie mój ostatni komentarz”. Piłkarz nie wypada dobrze w świetle jej słów

Magda Stępień

Magda Stępień

Magdalena Stępień postanowiła ostatni raz skomentować zakończenie swojego związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Opublikowała obszerny post, w którym wyjaśniła kilka spraw. Co napisała?

Magdalena Stępień kilka miesięcy temu poinformowała, że zostanie mamą. Później ujawniła, że ona i Jakub Rzeźniczak powitają na świecie syna, dla którego wybrali imię Oliwier. Modelka w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała, że cieszy się z tego, że jej rodzina się powiększy. Niestety relacja z piłkarzem nie przetrwała próby czasu. Jeszcze przed narodzinami chłopca wyszło na jaw, że jego rodzice się rozstali. Magda zniknęła z social mediów, a kiedy wróciła na Instagram, wyznała w jednym z komentarzy, że już nie jest razem z Kubą.

Potem zdecydowała się udzielić wywiadu na temat rozstania, a także opublikowała wymowny post na Instagramie. Dziś wiadomo, że Rzeźniczak odszedł do innej kobiety, a Magda postanowiła po raz ostatni skomentować sprawę na swoim profilu.

Magdalena Stępień komentuje rozstanie z Rzeźniczakiem

Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać rączkę jej synka, którą modelka czule trzyma w swojej dłoni. W poście, jak zaznaczyła, po raz ostatni odniosła się do rozstania z Rzeźniczakiem. Sprowokowały ją do tego medialne doniesienia i spekulacje.

To będzie mój ostatni komentarz na temat relacji mojej i Kuby.
Ogólnie gdyby nie to, że mocno pokazywaliśmy nasze życie w sieci to nigdy nie odniosłabym się do tego jak jest teraz. Publiczne pranie brudów nie jest tym co chciałam robić, ale w tej sytuacji, kiedy wyszedł już taki rozgłos medialny, to chce się czymś ze wszystkim podzielić – zaczęła.

Problemy zaczęły się krótko po tym, jak Magda i Kuba do siebie wrócili. Początkową sielankę przerwały pierwsze nieporozumienia.

To wszystko zaczęło się rok temu, gdy wróciliśmy do siebie. Było cudownie, wiedziałam że jestem bardzo zakochana w Kubie, tak samo jak on we mnie i nigdy nie chce go stracić. Początki po powrocie były super, zaczęliśmy planować przyszłość, miedzy innymi to by założyć rodzine. Wiem niektórzy uważają, że zbyt szybko na tak poważne deklaracje, ale nasze uczucie było tak cudowne i silne, poprostu nigdy nie zakładaliśmy, że się rozstaniemy.

Kłopoty nasilała zazdrość, do której przyznała się Magda.

Byłam bardzo zazdrosna o Kubę, dochodziło do kłótni nie mogę powiedzieć że nie. Wszystko nasiliło się w ciąży, stres, zagrożona ciąża nie pomagały w niczym. Nie potrafię wytłumaczyć tego racjonalnie co działo się ze mną.

Stępień za radą przyjaciółki, udała się do specjalisty. Tam okazało się, że Magda musi się zmierzyć z traumą z przeszłości, która wpływa na jej dorosłe życie.

Przyjaciółka poleciła mi by pójść o pomoc do specjalisty i zasięgnąć rady, czym mogą być spowodowane moje wahania nastrojów. Usłyszałam wtedy: Pani Magdo jak wyglądało pani dzieciństwo? Odpowiedziałam, że nie było łatwe. Zresztą jak wszyscy wiedzą z TOP MODEL, nie miałam wymarzonego dzieciństwa. Usłyszałam również, że będę potrzebować pół rocznej psychoterapii aby przepracować ,,demony’’ przeszłości oraz pewne nawyki, które nie powinny mieć miejsca w życiu dorosłym. Po tej diagnozie wszystko było dla mnie jasne.

Zapadła decyzja o terapii, którą Magdalena miała zacząć zaraz po porodzie. Niestety Jakub Rzeźniczak nie dźwignął zmiennych nastrojów partnerki. Uczucie nie wytrzymało trudnej próby.

Wiedziałam że po porodzie zacznę psychoterapie, aby przeszłość nie zniszczyła mojej przyszłości. Dużo się wydarzyło, Kuba nie potrafił już dłużej znosić moich wahań nastrojów, nie potrafił dalej tego udźwignąć, dlatego postanowił odejść.
Chce tylko na koniec dodać, że prawdziwa miłość przetrwa WSZYSTKO, a w naszym przypadku to się nie sprawdziło.

Na zakończenie Magda zaapelowała do wszystkich, którzy zmagają się z problemami psychicznymi, aby nie wahali się prosić o pomoc. Wyznała, że dopiero niedawno uświadomiła sobie, że to nie jest żaden wstyd.

Apeluje do wszystkich, jeśli czujecie się słabo psychicznie – nie bójcie się prosić o pomoc! W dzisiejszym świecie idealnego życia z instagrama, wielu ludzi ma problem żeby mowić o tym co nieidealne i nieinstagramowe a czasem warto wykorzystać social media aby pomóc wyjść z pułapki tym którzy czują się źle, tym którzy nie potrafią prosić o pomoc. Ja teraz wiem że to żaden wstyd. Każdy z nas z czymś się zmaga ale nie wszyscy potrafią mówić o tym na głos. Walczcie o siebie tak jak ja teraz walczę!

Stępień ma nadzieję, że jej post zamknie dyskusję na temat zakończenia związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Czy się jednak tak stanie?


Magda Stępień skomentowała rozstanie

Magda Stępień skomentowała rozstanie

Magdalena Stępień z synkiem

Magdalena Stępień z synkiem

Magdalena Stępień przerwała milczenie ws. rozstania z Rzeźniczakiem

Magdalena Stępień przerwała milczenie ws. rozstania z Rzeźniczakiem

Komentarze

 • GośćDr Anna pisze:

  MAGDO, EDYTO, EWELINO,, KAROLINO, AFRODYTO….ŁĄCZYŁO WAS JEDNO: KAŻDA Z WAS CHCIAŁA MIEĆ LEKKIE, ŁATWE ZYCIE I INSTA LANS…..RZEŹNICZAK POWINIEN MIEĆ KSYWĘ RZEŹNIK LUB KUBA ROZPRUWACZ(POCHEW I SERC).

  ZAPYTAJ SIĘ EWELINY JAK JA TRAKTOWAŁ. MIMO ZE EWELA JEST PRAWNIKIEM TO ON SZANTAŻOWAŁ JA I ZASTRASZAŁ, NASYŁAŁ NA NIĄ PRAWNIKÓW BY SIEDZIAŁA CICHO, BO JA ZNISZCZY… TO PSYCHOPATA. MAGDA UCIEKAJ OD NIEGO DALEKO. I DLA SWOJEGO I OLIWIERA DOBRA TRZYMAJ DZIECKO Z DALEKA, BO TEN PSYCHOPATA BĘDZIE DZIECKO BUNTOWAŁ PRZECIWKO TOBIE I WYJDZIESZ NA TYM JAK ZABŁOCKI NA…TO BĘDZIE DLA NIEGO NAJLEPSZA KARA.
  I PROSZĘ CIE MAGDA PRZESTAŃ BRAĆ WINĘ NA SIEBIE. TO DOBRZE, ZE BYŁAŚ ZAZDROSNA, ZWŁASZCZA JAK ON SIĘ PUSZCZAŁ NA LEWO I PRAWO. CHYBA NIE JESTEŚ TAKA NAIWNA BY SADZIĆ ZE TA OBECNA PANIENKA BYŁA/JEST JEDYNĄ JAK BYŁ Z TOBĄ. PRZEBADAJ SIĘ WENERYCZNIE I KONIECZNIE NA HIV. ZRÓB TO DLA SIEBIE I DLA DZIECKA…

 • Gość Bubu pisze:

  Wychodzi na to, że Kuba jest tchórzem.

 • Kobieta jej to zrobiła pisze:

  Aktualna panienka Rzeźniczaka powinna się wstydzić, z kim się podjęła umawiać. Żadna normalna i porządna kobieta nie wchodzi w związek z facetem, będącym w takiej sytuacji życiowej w jakiej był Rzeźniczak, no chyba że jest oficjalną QOORVĄ.

 • GOCHA pisze:

  Te „mądre” rady w obecnej chwili na pewno nie pomogą. Lepiej darować sobie taką „miłość” do bliźniego i mic nie pisać.
  Każda Kobieta ma prawo do godnego życia i marzeń a Rentgena w oczach nikt nie ma i partners nie prześwietli. Współczuję i trzymam kciuki za szybki powrót wiary w siebie i wiary w dobrych ludzi.

 • Gościówa pisze:

  Warto skorzystać z pomocy psychologa. Szkoda tylko, że dziecko już jest, a psychoterapia mogła być przed takimi poważnymi decyzjami jak posiadanie dzieci.

 • Monika pisze:

  Oby to był koniec tych „mądrości”, Agnieszka Kaczorowska mądrze wybrała i kilogramy dodatkowe w ciąży wprawiały ją dobry nastrój.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×