Magdalena Stępień przerwała milczenie ws. rozstania z Jakubem Rzeźniczakiem. Nie oszczędziła byłego partnera

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień skomentowała swój związek i rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem. W oświadczeniu na Instagramie zapowiada wielkie zmiany.

Magdalena Stępień kilka miesięcy temu poinformowała, że zostanie mamą. Później ujawniła, że ona i Jakub Rzeźniczak powitają na świecie syna, dla którego wybrali imię Oliwier. Modelka w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała, że cieszy się z tego, że jej rodzina się powiększy. Niestety relacja z piłkarzem nie przetrwała próby czasu.

Magda zniknęła z social mediów. Już wówczas fani podejrzewali, że coś niedobrego dzieje się w jej związku. Nie mylili się, kiedy Stępień wróciła na Instagram, wyznała w jednym z komentarzy, że już nie jest razem z Jakubem Rzeźniczakiem.

W końcu postanowiła napisać obszerny post, w którym podsumowała kilka ostatnich miesięcy swojego życia.

Magdalena Stępień przerwała milczenie ws. rozstania z Rzeźniczakiem

Magda Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie z windy. Właśnie wybiera się na spacer z synkiem. Fotka stała się pretekstem do podsumowania kilku ostatnich miesięcy życia modelki.

Ta droga nie była tak prosta jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu.
Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć – zaczęła post.

Zdradziła, że bycie samodzielną mamą nie jest tym, co zakładała, ale wie, że sobie poradzi. Zapowiedziała też znaczące zmiany w życiu.

Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla Ciebie nie chciałam, to wiem że razem damy sobie radę.
Przed nami duże wyzwanie intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu. Wiem że zmiany są początkiem czegoś nowego lepszego.

Podziękowała także wszystkim, którzy wspierali ją w trudnym czasie.

Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim za okazane wsparcie a także za wszystkie wiadomości które otrzymałam w ostatnich tygodniach. Dziękuje że jesteście ♥️

Na koniec wyznała, że wyciągnęła wnioski z lekcji, jaką dało jej życie. Pojawił się też prztyczek w stronę byłego partnera, Jakuba Rzeźniczaka. Można wnioskować, że nie podołała trudnościom, które pojawiły się w ich relacji.

Człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze nie zrozumie. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszelkie problemy i trudności. Bo nie sztuką jest być ze sobą gdy wszystko jest ok, lecz wytrwać wtedy gdy świat wywraca się nam do góry nogami.

Pod postem pojawiły się słowa wsparcia ze strony internautów. Życzą Magdalenie Stępień siły i powodzenia.

Zobacz także: Rzeźniczak po rozstaniu z Magdą Stępień nie próżnuje. Tak wygląda kobieta, z którą się spotyka


Magdalena Stępień przerwała milczenie ws. rozstania z Rzeźniczakiem

Magdalena Stępień przerwała milczenie ws. rozstania z Rzeźniczakiem

Syn Jakuba Rzeźniaczka i Magdaleny Stępień

Syn Jakuba Rzeźniaczka i Magdaleny Stępień

Magdalena Stępień urodziła

Magdalena Stępień urodziła

Komentarze

  • Edzia pisze:

    A po cholerę się pchała w związek z gościem który skacze z kwiatka na kwiatek,biorąc sobie osobę publiczna mogła do ie zastanowić jak traktował poprzednie partnerki,to co myślała że przy niej się ustabilizuje🤦 a po drugie to gwiazdeczki to się nie zabezpieczają?z takim typem i zaraz dziecko.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×