Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Małżeństwo podróżników po kilku miesiącach dobiegło końca

Wojciechowska i Kossakowski rozstali się

Wojciechowska i Kossakowski rozstali się

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski jesienią zeszłego roku zostali małżeństwem. Zakochani po dwóch latach randek sformalizowali relację. Okazuje się, że zaledwie kilka miesięcy po ślubie wszystko legło w gruzach. Co się stało?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w październiku zeszłego roku postanowili się pobrać. Znani podróżnicy spotykali się od dłuższego czasu i w końcu postanowili sformalizować związek. Jako pierwszy zdjęciami z uroczystości pochwalił się pan młody. Małżonkowie chętnie udzielali wywiadów i opowiadali o dniu ślubu. Do sieci co jakiś czas trafiały też kolejne kadry, na których mogliśmy podziwiać, jak prezentowała się tego dnia szczęśliwa panna młoda.

Jak do tej pory gwiazda nie miała szczęścia w miłości. Kilka razy była już zaręczona i w ostatniej chwili odwoływała ceremonie. Tym razem wszystko jednak poszło zgodnie z planem, a prowadząca program Kobieta na krańcu świata, mogła pochwalić się, że jest już mężatką.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się

Martynę i Przemka połączyła nie tylko wielka miłość, ale przede wszystkim wspólne pasje. Obydwoje uwielbiają nie tylko podróżować i nie boją się największych wyzwań, ale chętnie także angażują się w różnego rodzaju pomoc charytatywną. Wydawać by się mogło, że stworzą związek idealny. Dzisiaj jednak portal Pudelek, powołując się na swojego informatora, przekazał, że małżeństwo Kossakowskiego i Wojciechowskiej jest już przeszłością.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące – informuje osoba z otoczenia pary.

Jak na razie nie są znane przyczyny rozstania, a sami zainteresowani nie potwierdzili pojawiających się doniesień o rozpadzie małżeństwa. Martyna Wojciechowska przerwała jednak milczenie w tej sprawie. Dodała krótki, ale bardzo wymowny komentarz.

Zobacz: Wojciechowska przerwała milczenie. Jej krótki komentarz wiele mówi o rozstaniu z Kossakowskim

Zobacz też: Wojciechowska dziękuje za wsparcie i wypowiada się na temat małżeństwa. Ten komentarz może zaboleć Kossakowskiego


Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zdjęcie z wesela

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zdjęcie z wesela

Komentarze