Tak imprezowały gwiazdy „TTBZ” po wielkim finale show! Na after party wpadła nawet Nina Terentiew! [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gwiazdy na after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo

After party po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13. Gwiazdy show w najlepsze świętowały zakończenie nagrań do wiosennej edycji show. Tak na imprezie bawili się m.in. Danzel, Maciej Dowbor, Karolina Pisarek i Ania Rusowicz.

W piątek 13 maja poznamy zwycięzcę 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem w kontekście show najczęściej mówi się o Karolinie Pisarek, która jest pierwszą w historii widowiska uczestniczką śpiewającą niezawodowo. Jej popisy, mimo wielkich starań, budzą skrajne emocje wśród widzów i jurorów. Eksperci na każdym kroku podkreślają, że są pod wrażeniem jej uporu w walce o jak najlepsze noty.

Chociaż jeszcze nie wiemy, kto wygra trwający sezon programu Polsatu, to już teraz możemy zobaczyć, jak gwiazdy show świętowały zakończenie nagrań. Obsada, prowadzący, a nawet dyrektor programowa, Nina Terentiew, zorganizowali sobie wspólną imprezę w modnym wśród młodzieży miejscu – na warszawskim placu Zbawiciela.

Kto bawił się na after party po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – after party po finale. Tak bawiły się gwiazdy

Paparazzi nie odpuścili sobie tak wielkiej okazji, jaką było podejrzenie gwiazd w imprezowym nastroju. Co prawda tym razem nie byliśmy świadkami narodzin nowego romansu – jak po finale Tańca z gwiazdami, gdzie całą uwagę skradła Wiktoria Gąsiewska i jej partner – ale i tak było równie ciekawie.

Na zdjęciach, które znajdziecie w galerii pod tekstem, możecie zobaczyć, jak na after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo bawili się m.in. Danzel, Ania Rusowicz, Maciej Dowbor, Piotr GąsowskiPatryk CebulskiRobert JanowskiKarolina Pisarek z partnerem i uczestnik poprzedniego sezonu – Adam Zdrójkowski. W tłumie gości dostrzegliśmy także Nikodema Rozbickiego. Czy zobaczymy go w kolejnej edycji?

Były toasty, wspólne śpiewanie, ale co najważniejsze – z twarzy uczestników zabawy ani przez chwilę nie schodził uśmiech. Cała ekipa tym sposobem rozpoczęła majówkowy weekend w szampańskich nastrojach.

Teraz pora na emisję ostatnich wokalnych popisów gwiazd. Jak myślicie, kto tym razem zgarnie Złotą Maskę i przekaże 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny?


Ania Rusowicz – after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosna 2022

Ania Rusowicz – after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosna 2022

Patryk Cebulski – after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosna 2022

Patryk Cebulski – after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosna 2022

Adam Zdrójkowski – after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosna 2022

Adam Zdrójkowski – after party po Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosna 2022

Komentarze

 • Matka polka pisze:

  Imprezy za imprezami to jest świat biznesu i celebrytów w TVN i Polsacie a potem na odwyk depresja i inne używki a potem biadolenie że mała emerytura a co ma zrobić biedna zapracowana Polka która pracuje na 3 etaty ,ale wcale im nie zazdroszczę takiego marnego życia wolę swoją biede

 • Gość goska pisze:

  To się robi nudne młodzi ludzie a już snoby

 • Gość pisze:

  Jak ja nie lubię Anki Rusowicz

 • Byla fanka ttbz pisze:

  Żal mi tej Karoliny, wszyscy się na nią uwzieli,a wiele utworów zaśpiewała świetnie, z definicji juz skreślono ją z programu , gleboko niesprawiedliwie, nieuczciwie tym bardziej że nie jest wokalistą ani aktorką ani tancerką..tym bardziej ile pracy musi włożyć w swój występ i jak ma się równać z profesjonalistami.czesto zaśpiewała, pokazała się o niebo lepiej niż ta reszta wykonawców, żałosne to..w ogóle powinien taki program składać się wyłącznie z amatorów ..a nie z zawodowych piosenkarzy udział nastolatki i obcokrajowców to niedopuszczalne…najgorsza edycja tego programu,najlepsza 9 z udziałem Lato i innych to chciało się oglądać, obecnie nie można na to patrzeć!

  • Gość pisze:

   W pełni się zgadzam

  • Gość pisze:

   Ma Pani rację w 100%

  • Gość pisze:

   Wiele utworów zaśpiewała świetnie? Serio? To chyba oglądamy różne programy. Przecież jej się słuchać nie da. To jakaś żenada jej występy. Komu zapłaciła by wystąpić w tym programie?😂😂😂

  • Gość pisze:

   W tym programie chodzi o to by swoim wykonaniem piosenki zbliżyć się jak najbliżej oryginału. Pani Pisarek nie udało się to ani razu. Niestety Pani Jurksztowicz ktoś zrobił krzywdę angażując do tego programu, bo w niektórych piosenkach wypadła jeszcze gorzej od wspomnianej tak życzliwie przez panią Pisarek.

  • GośćBasia pisze:

   Racja w 100%tylko PaniKarolina jest laikiem w tym programie i ona najbardziej zasługuje na wygraną

  • Gość pisze:

   Całkowicie popieram 😉

  • Agata pisze:

   Karolina P. źle oceniła swoje możliwości. Nie umie spiewać a pcha się do programu gdzie się śpiewa. I teraz ma wygrać z litości? To może jeszcze niech robi ludziom operacje a my będziemy się zachwycać że taka dzielna. Coś się komuś pomyliło. Jest modelką i niech tam pozostanie. A jak chce śpiewać to niech się najpierw nauczy.

  • Ann pisze:

   Bzdura. Nie umie śpiewać i fałszuje strasznie. To jest program rozrywkowy i nie ma tam miejsca na litość.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia ich źycie ich sprawa złota maska byle o gumach pamiętali i źe alko niszczy źycie ale skądś te gwiazdy muszą się brać a kto ma murowanego grilla z mrówki za 100zł i taborety za 20 z gsów na ogródku to na zdrowie i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live złota maska ich źycie ich sprawa byle o gumach pamiętali i źe alko niszczy źycie ale skądś te gwiazdy muszą się brać a kto ma murowanego grilla z mrówki za 100zł i taborety za 20 z gsów na ogródku to na zdrowie i to tyle

 • Gość pisze:

  Prawdziwe darmozjady…brzydzę się nimi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×