Szukaj

Meghan Markle z dzieckiem przyłapani przez paparazzi! Pierwsze takie zdjęcia Archiego!

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle pojawiła się podczas King Power Royal Charity Polo Day. Nie była jednak sama. Towarzyszył jej Archie Harrison, który tym samym zadebiutował podczas publicznego wydarzenia. 

Meghan Markle, która niedawno urodziła syna, powoli zaczyna pojawiać się publicznie. Ostatnio wybrała się na Wimbledon, gdzie wraz z przyjaciółkami oglądały mecz Sereny Williams. Żona Harry’ego, w trosce o prywatność, poprosiła ochroniarzy, by ogłosili zakaz robienia zdjęć z tego wydarzenia.

Chociaż wiele osób myślało, że księżna w najbliższym czasie nie będzie pojawiać się publicznie, ta postanowiła zaskoczyć wszystkich. W środę pokazała się podczas King Power Royal Charity Polo Day, niemal natychmiast ściągając na siebie uwagę fotoreporterów. Tym razem winna była nie jej stylizacja, a towarzysz księżnej.

Meghan zabrała bowiem ze sobą synka – Archiego Harrisona. Chłopczyk, który niedawno skończył dwa miesiące, do tej pory raczej był chroniony przed publicznymi wystąpieniami. Tym razem wszystko się zmieniło. Markle zdecydowała się wraz z synem obejrzeć mecz polo, w którym mocno trzymała kciuki za drużynę swojego męża. Książę Harry był bowiem jednym z zawodników.

Mecz rozgrywany był w celach charytatywnych. Gra odbywała się bowiem na cześć przewodniczącego klubu Leicester City, który zginął w październiku ubiegłego roku. Podczas rozgrywek zbierane były środki finansowe, które mają wspomóc organizacje wspierane przez rodzinę królewską.

Nic więc dziwnego, że Meghan pojawiła się na tym wydarzeniu. Fakt ten niemal natychmiast wyłapali fotoreporterzy, którzy z ukrycia zrobili mamie z dzieckiem masę uroczych zdjęć. Czy to oznacza, że Markle będzie częściej zabierać syna ze sobą? Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się jeszcze więcej fotografii Archiego.

Zobacz: Będzie żenada roku? Wściekła jak osa Meghan Markle rozpętała burzę na Wimbledonie! Interweniowała ochrona

Zobacz: Pippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Zobacz: Meghan Markle szykuje się do adopcji! Tabloid ujawnił plany książęcej pary. Zdumiewające doniesienia


Meghan Markle i Archie Harrison pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i Archie Harrison pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×