Szukaj

A jednak rozstanie?! Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z synkiem! Gdzie się podział się jej mąż?

Marta Kaczyńska z synem zdjęcia paparazzi

Marta Kaczyńska z synem zdjęcia paparazzi

Marta Kaczyńska na samotnym spacerze z synem

Marta Kaczyńska na spacerze z synem Aleksandrem. Córka pary prezydenckiej została przyłapana przez paparazzi. Dlaczego nie było przy niej jej męża?

Marta Kaczyńska nie może narzekać na brak wrażeń w życiu rodzinnym. Córka zmarłej pary prezydenckiej, Lecha KaczyńskiegoMarii Kaczyńskiej w ostatnich miesiącach wprowadziła sporo zmian w swoim domowym ognisku. W sierpniu po raz trzeci wyszła za mąż, a niedługo później powitała na świecie swoje trzecie dziecko, a pierwszego synka. Jej córki, Martyna i Ewa zostały starszymi siostrami i wszystko wskazywało na to, że rodzina popadła w niczym niezmąconą sielankę. Ale czy na pewno?

Paparazzi przyłapali niedawno Martę podczas „wyprawy” z dziećmi. Kaczyńska odwoziła na trening do stadniny swoją młodszą córkę Martynę, która jest prawdziwą pasjonatką koni – odnosi nawet pierwsze sukcesy w zawodach. Matce i córce towarzyszył najmłodszy członek rodziny, którego wózek Marta sama musiała pakować i wypakować z bagażnika. Męża nie było widać nigdzie na horyzoncie, co może być nieco niepokojące, biorąc pod uwagę plotki o kryzysie, jakie pojawiły się kilka tygodni temu w mediach.

Po odstawieniu córki na trening Marta wybrała się na samotny spacer brzegiem morza z synkiem śpiącym słodko w wózku. Gdy zobaczyła paparazzich zaczęła osłaniać się parasolką. Bez problemu można dostrzec na zdjęciach, że Kaczyńska była zdenerwowana zanim jeszcze dostrzegła paparazzi. Czyżby problemy w małżeństwie były przykrym faktem, a nie tylko pomówieniem?

Córka Marty Kaczyńskiej w Sylwestra olśniła urodą. Jest tak piękna, że internauci nie mogli oderwać od niej oczu

Marta Kaczyńska pokazała słodkiego synka i trzeciego męża! To ich debiut na jej Instagramie!

Opatulana jak na siarczyste mrozy Marta Kaczyńska na spacerku ze swoim synkiem! Był z nimi także jej trzeci mąż!


IMG_3370 IMG_3380
IMG_3377

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×