Kiedy syn Marty Kaczyńskiej tak wyrósł?! Najnowsze zdjęcia Aleksandra w objęciach seksownej mamy trafiły do sieci!

Marta Kaczyńska z synem

Marta Kaczyńska z synem

Marta Kaczyńska z synem odwiedzili swojego wujka Jarosława. Przed jego domem na Żoliborzu natychmiast pojawił się paparazzi, który zrobił piękne zdjęcia z ukrycia. Córka pary prezydenckiej na rękach trzymała kilkumiesięcznego Aleksandra, jednak to jej zgrabniutkie nogi przykuły największą uwagę! Marta naprawdę dobrze wygląda. 

Choć Marta Kaczyńska nie chce upubliczniać swojego życia, kolejne małżeństwa siłą rzeczy stają się świetną pożywką dla mediów. Wszystko to sprawia, że tabloidy interesują się jej rodziną coraz bardziej. Nic więc dziwnego, że nie może opędzić się od natarczywych paparazzi, którzy czekają na nią za każdym rogiem. Nie inaczej było ostatnio, kiedy córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej przyjechała w odwiedziny do wuja.

Kiedy tylko samochód podjechał pod willę prezesa natychmiast przybył jego ochroniarz, który pomógł nieść Marcie torbę. Ona miałaby z tym niemały kłopot, gdyż na rękach trzymała swojego kilkumiesięcznego synka. Aleksander Zieliński ubrany był w czarne spodnie, marynarkę i białą koszulę. To jednak nie on był obiektem największego zainteresowania. Główną uwagę przykuwała Marta, a dokładniej jej zgrabne nogi.

Kaczyńska ubrana była w dosyć krótką, kwiecistą sukienkę, do której dopasowała beżowe buty na grubym obcasie. Pięknie wydłużyły jej nogi, których nie powstydziła się nawet światowej sławy modelka wybiegowa. Widać ewidentnie, że macierzyństwo i kolejne małżeństwo służy sławnej trójmiejskiej pani prawnik.

Trzeci ślub Marty Kaczyńskiej

W lipcu ubiegłego roku Kaczyńska po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem jej serca okazał się Piotr Zieliński, znany warszawski biznesmen. Małżonkowie żyją w dużej mierze na odległość – ona mieszka z dziećmi nad morzem, a on w stolicy. Nie jest to jednak dla nich żadną przeszkodą i razem spędzają każdy wolny weekend.

Zobacz: Marta Kaczyńska padła ofiarą agresji ze strony koleżanek z pracy. Zachowały się paskudnie

Zobacz: Marta Kaczyńska pokazała internautom swoją skrywaną kobiecość! Ta piękna fotka może was zachwycić!

Zobacz: Rozmarzona Marta Kaczyńska z rodziną upaja się wiosną! Tak romantycznej fotki w sieci dawno nie było!


Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem w mieszkaniu Jarosława Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem w mieszkaniu Jarosława Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska czule zajmowała się synem

Marta Kaczyńska czule zajmowała się synem

Marta Kaczyńska z synem odwiedziła wuja Jarosława Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska z synem odwiedziła wuja Jarosława Kaczyńskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×