Marta Kaczyńska to prawdziwa ślubna ekspertka! Ile razy stała przed ołtarzem? Zadziwiająca liczba!

Marta Kaczyńska

Ilu mężów miała Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska w 2018 roku kolejny raz wyszła za mąż. Córka zmarłej pary prezydenckiej przez lata miała sporo zawirowań w życiu prywatnym. Ile razy była mężatką? Za kogo wyszła za mąż? Kto jest ojcem jej dzieci?

Marta Kaczyńska wywołała niezłe zamieszanie gdy na początku wakacji w 2018 roku okazało się, że planuje kolejny ślub. Tym razem jej wybrankiem był Piotr Zieliński, z którym romansowała od kilku miesięcy. Jest on również ojcem trzeciego dziecka prawniczki, syna, który urodził się krótko po ślubie. Nie był to jednak pierwszy raz, gdy Kaczyńska powiedziała sakramentalne „tak”. Ilu miała mężów?

Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, za którego wyszła w wieku 20 lat. Był to jej pierwszy i do tej pory jedyny ślub kościelny – wtedy też na świecie pojawiła się Ewa Dubieniecka, ale Marta miała już w tym czasie romans ze swoim drugim mężem, Marcinem Dubienieckim. Badania genetyczne, które sama zleciła ujawniły, że Ewa nie jest córką Piotra. Z Dubienieckim Marta rozstała się w 2012 roku. W trakcie trwania swojego drugiego małżeństwa urodziła kolejną córkę, Martynkę Dubieniecką.

W 2018 roku, będąc w zaawansowanej ciąży, wyszła za Piotra i wygląda na to, że parze powodzi się na razie bardzo dobrze. Myślicie, że tym razem to już ten „jedyny”?

Marta Kaczyńska zabrała się za cyce i zawstydziła cały kraj! Jest ciekawiej niż myślicie!

Marta Kaczyńska spektakularnie ucięła plotki o rozstaniu! Pokazała jak wygląda miłość o poranku!

Marta Kaczyńska pokazała internautom swoją skrywaną kobiecość! Ta piękna fotka może was zachwycić!


Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem na spacerze

Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem na spacerze

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×