Szukaj

Małgorzata Rozenek pojechała tramwajem po espresso. W Burberry, Fendi i Gucci nie mogła przejść niezauważona

Małgorzata Rozenek z kawą

Małgorzata Rozenek z kawą

Małgorzata Rozenek została przyłapana przez paparazzi, kiedy tramwajem przemieszczała się po Warszawie. Jak wyglądała? W Burberry, Fendi i Gucci nie dało się jej nie zauważyć.

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą trzech synów. Niemal rok temu urodził się Henio, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Od porodu nie minęło wiele czasu, a gwiazda już od kilku miesięcy zachwyca formą sprzed ciąży. Może się pochwalić wysportowanym ciałem, nad którym ciągle pracuje w pocie czoła. Swoje zmagania udokumentowała w programie Rozenek cudnie chudnie. Teraz  może pochwalić się figurą modelki.

Aktywność w social mediach, to spora część pracy gwiazdy, o czym chętnie opowiada w wywiadach. Podkreśla, że niejednokrotnie spotkała się z zarzutami, że manipuluje, retuszuje zdjęcia, a nawet zakłamuje rzeczywistość. W końcu postanowiła odnieść się do zarzutów.

To jest takie miejsce, w którym spotykam się i komunikuje z moimi obserwatorami. To jest też miejsce, które pozwala mi pokazać taki styl życia, jaki ja lubię, ale też dostać informację zwrotną o tym, jak to, co robię, jest oceniane. To trochę taki konkurs, kto potrafi zrobić lepsze zdjęcie. I dziwią mnie opinie krytyków, którzy mówią, to zdjęcie nie przypomina rzeczywistości. To nie reportaż i dokument. To to, jak potrafisz ubarwić tę rzeczywistość, żeby była ciekawa dla innych. Żeby mogli gonić marzenia – mówiła w Rozenek cudnie chudnie.

Na pewno na czele takich postów, które mają zmobilizować internautów do pogoni za marzeniami, są te, na których Rozenek pokazuje kolejne stylizacje. Właśnie została też przyłapana na ulicach Warszawy przez fotoreporterów. Wyglądała fenomenalnie. W co się ubrała?

Małgorzata Rozenek jeździ tramwajem po Warszawie. Jak wyglądała?

Rozenek została zauważona przez paparazzi podczas przechadzania się ulicami Warszawy. Pozostawiona przez Radosława Majdana, musiała przemieszczać się komunikacją miejską. Wybrała tramwaj, który ma tę przewagę nad taksówką, że nie trzeba na niego czekać, a potem przedzierać się przez korki. Potem pieszo wybrała się po kawkę na wynos do popularnej sieci kawiarni i spotkała z asystentką, Magdą Sową.

Radek podrzucił Małgosię do asystentki i zniknął. Najwyraźniej nie zamierzał po nią wrócić, bo ta później w kwestii przemieszczania się po mieście musiała radzić sobie sama. Jak się okazało, że musi zbyt długo czekać na taksówkę, poszła na tramwaj – zdradził  informator Super Expressu.

W stylizacji, jaką wybrała, nie mogła przejść niezauważona. W czarnym garniturze, do którego dobrała dodatki z najwyższej półki – torebkę Fendi (za akcesoria tej marki płaci się około 8000 złotych), buty Gucci za 3700 złotych i szal Burberry, który w zależności od tkaniny mógł kosztować od około 1500 złotych aż do nawet 3000 złotych. Miała też okulary Ray-Ban za niecały 1 tysiąc złotych. Wyglądała świetnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×