Szukaj

Drastycznej metamorfozy Magdy Mielcarz ciąg dalszy! Robi się coraz ciekawiej, szczególnie na dole!

Magda Mielcarz metamorfoza

Nowy wizerunek Magdy Mielcarz

Magda Mielcarz to polska aktorka, modelka i piosenkarka mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych. W 2001 zadebiutowała rolą Ligii Kalliny w filmie Jerzego Kawalerowicza Quo vadis. Od 2008 mieszka w Nowym Jorku, a w 2011 nagrała pierwszy solowy singiel – Drown in Me. Teledysk do utworu osiągnął wynik ponad pół miliona odsłon na YouTube. W 2007 wyszła za mąż za amerykańskiego prawnika i biznesmena Adriana Ashkenazy’ego. Para ma dwie córki: jedną urodzoną w 2009 roku, a drugą w 2013 roku. W 2017 roku odnowili przysięgę małżeńską.

Ostatnio Magda pojawiła się na salonach promując singiel Sisters Army i zaskakując wszystkich nowym wizerunkiem. Internauci od razu zaczęli się zastanawiać, co dokładnie zmieniła modelka i dlaczego. Magda odpowiedziała na pytania oświadczeniem, które w mediach odbiło się szerokim echem:

My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na “Barbie”, spełnianiem czyichś oczekiwań, tańczenia jak mi zagrają…  Nie jestem małą dziewczynką tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię co myślę. Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą – napisała w emocjonalnym poście na Facebooku.

Tym razem paparazzi przyłapali gwiazdę jak spacerowała po Warszawie w bardzo oryginalnej stylizacji: modelka miała na sobie jasne, szerokie dżinsy z wysokim stanem, czarny sweter z golfem odsłaniający brzuch, białe trampki i jaskrawopomarańczową kurtkę bomberkę. Wyglądała zupełnie nie jak Barbie, więc jeśli o to chodziło – gratulujemy!

Kochamy nowy image Magdy, a Wy?

Magda Mielcarz w seksownych spodniach spaceruje po Warszawie! Dawno nie wyglądała tak dobrze jak teraz! [WIDEO + FOTO]

Kinga Rusin zachwycona nowym wyglądem Magdaleny Mielcarz! Swoim komentarzem wbiła sarkastyczną szpilę w piękne żebra swoich znanych koleżanek?

Magda Mielcarz w pomarańczowej kurteczce

Magda Mielcarz w pomarańczowej kurteczce


Czy nowy wizerunek pasuje do Magdy Mielcarz?

×