Szukaj

Co za klasa! Księżna Kate w oscarowej kreacji skradła uwagę na uroczystej gali

Księżna Kate w balowej sukni

Księżna Kate na gali Meantal Healthy Schools 2019

Księżna Kate w środę pojawiła się na gali Meantal Healthy Schools w Muzeum V&A. Jak zawsze zachwycała swoją kreacją. W co takiego się ubrała?

Księżna Kate nie próżnuje. Po urlopie macierzyńskim na dobre wróciła do służbowych obowiązków, które wymagają od niej publicznego pokazywania się nie tylko w dzień, ale także w nocy. Właśnie dlatego w środowy wieczór była najważniejszym gościem na uroczystej kolacji w Muzeum V&A, gdzie zbierano fundusze na rzecz Mentally Healthy Schools. Żona księcia Williama jak zawsze olśniła swoją stylizacją. Co wybrała na tę wyjątkową okazję?

Kate tym razem postawiła na róż. Właśnie w odcieniach tego koloru była jej spektakularna kreacja uszyta przez luksusowy dom mody Gucci. Sukienka z głębokim dekoltem była dopasowana u góry i delikatnie rozkloszowana u dołu, dzięki czemu figura księżnej była jeszcze bardziej podkreślona.

Kate do swojej balowej sukni dobrała bardzo prestiżowe dodatki – buty Oscar de la Renta, a także torebkę Prada. Nie zabrakło również ekskluzywnej biżuterii z królewskiej kolekcji – brylantowych kolczyków i pierścienia z platyny ze szlachetnym kamieniem. Hollywoodzkiego charakteru dodała odpowiednia fryzura.

To nie pierwszy raz kiedy księżna wzięła udział we wspomnianej uroczystości. Wraz ze swoim mężem i szwagrem (księciem Harrym) patronuje organizacji non-profit 100 Women in Finance’s Philanthropic Initiatives zrzeszającej profesjonalistów z branży inwestycji alternatywnych.

Księżna Kate w króciutkiej spódniczce chwali się nogami na konferencji! Dawno nie była tak odważna

Księżna Kate nie wytrzymała! Popłakała się na oczach ludzi podczas wielkiej uroczystości

Książę William oficjalnie o konflikcie księżnej Kate z Meghan Markle! Jego komentarz nie uciszy plotek


Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

×