Szukaj

Jennifer Lopez na zakupach strzeliła focha jak się patrzy. To chyba nie był jej dzień

Jennifer Lopez na zakupach

Jennifer Lopez na zakupach

Jennifer Lopez wybrała się na zakupy, ale humor jej raczej nie dopisywał. Gwiazda strzeliła gwiazdorskiego focha i z nikim nie rozmawiała. Jej strój też był nieco inny niż zazwyczaj. Czy to oby na pewno wciąż ta sama Jenny from the block?

Jennifer Lopez, choć w lipcu br. skończyła 5o lat, nie daje się zapędzić młodszym koleżankom w kozi róg. W filmie Ślicznotki  gwiazda Hollywood zagrała striptizerkę, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Niedawno ogłoszono również, że to właśnie ona w towarzystwie Shakiry wystąpi podczas najbliższego finału Super Bowl, czyli imprezy, która w USA cieszy się wciąż niebywałym powodzeniem i przyciąga przed telewizory miliony ludzi.

Także w życiu prywatnym celebrytka nie ma raczej powodów do narzekania. Jej dwuletni związek z byłym bejsbolistą, Alexem Rodriguezem, w marcu został zwieńczony zaręczynami. Udaje im się także trudna sztuka stworzenia patchworkowej rodziny, bo często widywani są w towarzystwie dwójki jej 11-letnich dzieci, z małżeństwa z Markiem Anthonym, Maxem i Emme oraz córkami Rodrigueza, 15-letnią Natashą i 11-letnią Elli. Ale nie ukrywają, że chcą mieć także wspólne dziecko.

Jennifer Lopez strzeliła focha na zakupach

Mimo to, gdy ostatnio wybrali się wszyscy razem na zakupy, mieli raczej nosy zwieszone na kwintę. Gwiazda, która na co dzień nie unika fanów, co więcej – potrafi nawet robić zakupy w zwykłych sieciówkach, tym razem „strzeliła focha”.

Wyraźnie niezadowolona J.Lo zrezygnowała z tak charakterystycznych dla niej, wyzywających stylizacji i ubrała się cała na czarno – tak, jakby wybierała się na pogrzeb, a nie na buszowanie po sklepowych półkach.

Jennifer Lopez na zakupach

Jennifer Lopez na zakupach

W obszernym płaszczu do kostek, wielkich okularach i z posępną miną, przypominała chmurę gradową, z której lata chwila spadnie rzęsisty deszcz. I choć w tym wydaniu była prawie nierozpoznawalna, na wszelki wypadek zasłaniała się jeszcze przed wścibskimi oczami. Nie było ich znowu tak wiele. Na życzenie gwiazdy i jej narzeczonego zamknięto bowiem sklepy na Rodeo Drive w Beverly Hills.

Zwykli obywatele mogli jej więc robić zdjęcia tylko przez szyby wystawowe butików Gucci oraz Brunello Cucinelli, które sobie upodobała. Na szczęście tego akurat im nikt nie zabroni, bo USA to wolny kraj.

Więcej: Ślub roku ciągle przed nami! Jennifer Lopez w święta powie „tak”! Wyciekły pilnie strzeżone szczegóły


Jennifer Lopez na zakupach

Jennifer Lopez na zakupach

Alex Rodriguez z córkami

Alex Rodriguez z córkami

Torebka Jennifer Lopez

Torebka Jennifer Lopez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×