Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Aleksandra Szwed, Magdalena Boczarska, Michał Piróg…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo gwiazd. Paparazzi nie omieszkali zrobić im zdjęć. Kto zawitał do śniadaniówki?

Dzień Dobry TVN to program, który kilkanaście lat temu na stałe wpisał się do ramówki TVN. Już chyba większość widzów nie wyobraża sobie, by w inny sposób zaczynać poranek niż od włączenia ulubionej śniadaniówki. Prowadzący za każdym razem zapewniają im bowiem sporą dawkę nowych informacji z kraju i ze świata. Nie brakuje porannego wydania Faktów, aktualnej prognozy pogody, ciekawostek ze świata show-biznesu, czy wreszcie gości.

W porannym progamie chętnie pojawiają się najróżniejsze osobowości. Nie brakuje wizyt licznych ekspertów, którzy odpowiadają na najbardziej nurtujące widzów pytania i często wyjaśniają zawiłe kwestie prawne, czy udzielają porad zdrowotnych. Nie brakuje też innych ciekawych gości, a zwłaszcza gwiazd, które zwłaszcza w weekend mają nieco więcej czasu, by odwiedzić poranny program. Kto pojawił się w niedzielnym wydaniu?

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

W niedzielny poranek przed studiem Dzień Dobry TVN pojawiło się mnóstwo gwiazd. Dla paparazzi zawsze jest to świetna okazja do tego, by zrobić kilka nowych zdjęć znanym i lubianym. Tak też było dzisiaj, a pięknym kadrom sprzyjała wyśmienita pogoda. Goście programu chętnie pozowali do kolejnych zdjęć, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.

Przed budynkiem śniadaniówki skupiła na sobie uwagę przede wszystkim Aleksandra Szwed. Gwiazda serialu Rodzina zastępcza kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka. O tym, że jest w ciąży poinformowała w prima aprilis i wielu fanów uważało, że to może być żart. Szczęśliwa nowina okazała się prawdą, a teraz jest ona dumną mamą dwojga dzieci. Ola zwracała uwagę swoją stylizacją. Miała na sobie błękitny półgolf i spódnicę midi. Na stopy włożyła białe botki na obcasie, a na ramiona zarzuciła płaszcz w pastelowym odcieniu fioletu.

Ponadto paparazzi sfotografowali także: Magdalenę Boczarską, Michała Piroga, Michała Bronka i Lunę. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×