Anna Lewandowska buszuje po warszawskich butikach. Paprazzi przyłapali ją na świątecznych zakupach

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska robi ostatnie zakupy przed świętami. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy odwiedziła butik Zosi Ślotały. Zobaczcie, jak wyglądała.

Anna Lewandowska zdecydowanie może się nazywać kobietą sukcesu. Żona Roberta znana jest nie tylko ze względu na imponującą karierę męża. Sama również zadbała o to, by zapracować sobie na rozpoznawalność i popularność. Od kilku lat realizuje się jako trenerka fitnessu. Zgromadziła wokół siebie pokaźną grupę fanów, którzy razem z nią dbają o formę. Z czasem rozszerzyła swoją ofertę o kosmetyki pielęgnacyjne, zdrowe przekąski, a nawet dietetyczny catering. W roli bizneswoman sprawdza się doskonale.

Ania udowodniła, że kariera zawodowa idzie w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym i macierzyństwem. Robert za każdym razem podkreśla, że żona jest dla niego największym wsparciem. Poza pracą cała jej uwaga skupia się na córeczkach. Wspólnie z mężem wychowują 4-letnią Klarę i Laurę, która skończyła już roczek.

Anna Lewandowska szaleje na przedświątecznych zakupach

Anna Lewandowska odkąd jej mąż gra w Bayernie Monachium dzieli jej swoje życie na dwa kraje. Na co dzień Lewandowscy mieszkają w Niemczech, ale równie często bywają w Polsce, gdzie mieszka ich najbliższa rodzina i przyjaciele. Mają też w kraju dużo zawodowych zobowiązań i często można ich spotkać na ulicach Warszawy. Dzisiaj udało się paparazzi wypatrzeć Anię na zakupach w centrum stolicy.

Żona Lewego udała się na przedświąteczne zakupy i odwiedziła między innymi butik swojej serdecznej przyjaciółki Zosi Ślotały. Wyszła z niego ze sporą torbą z zakupami. My jednak przyglądamy się jej stylizacji. Trenerka miała na sobie przepiękny garnitur w kobaltowym kolorze. Pod marynarkę włożyła czarny top. Do wszystkiego dobrała czarne botki na wysokim obcasie i sporą torebkę marki Chanel. Oczy zasłoniła ciemnymi okularami, a na twarzy miała maseczkę.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak podoba Wam się Ania w tej stylizacji?


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×