Anna Lewandowska zrezygnowała z niani dla córek. Zdradziła dlaczego i opowiedziała o diecie Laury i Klary

Lewandowscy

Lewandowscy

Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat żywienia dzieci. Czy Klara i Laura są na specjalnej diecie? Jak wygląda ich sposób żywienia? Dlaczego Lewandowscy zrezygnowali z niani?

Anna Lewandowska to sportsmenka, bizneswoman i trenerka. W latach młodości ćwiczyła karate. Później wzięła się profesjonalnie za fitness i przygotowywanie własnych planów ćwiczeniowych. Anna jest jednak znana przede wszystkim dzięki związkowi z Robertem Lewandowskim. Para pobrała się w 2013 roku w podwarszawskim Serocku.

Małżeństwo ma dwójkę dzieci: córki Klarę (ur. 2017) i Laurę (ur. 2020). Robert przed kilkoma dniami pochwalił się wspólnym weekendem z dziećmi. Na zdjęciu widać ich było podczas wspólnych zabaw. Niestety, podobne formy spędzania wolnego czasu to u nich rzadkość. Piłkarz jest bowiem jednym z najbardziej zapracowanych sportowców świata. Grę w Bayernie łączy z występami w naszej reprezentacji narodowej, prowadzeniem niesportowych biznesów oraz występami w reklamach i udzielaniem się w mediach społecznościowych.

Dlatego też większość czasu z córkami spędza Anna. Jak sobie z nimi radzi? Właśnie opowiedziała na InstaStory na temat ich diety.

Dieta Klary i Laury Lewandowskich. Jak wygląda?

Jeden z fanów Lewandowskiej zapytał ją w ramach Q&A na Instagramie:

Czy Klara i Laura jedzą to samo, co Wy, czy gotujesz im coś innego?

Na co Anna odpowiedziała:

Nasze córeczki są totalnie inne i jedzą różne rzeczy. Laura lubi np. inne warzywa niż Klara. Staram się jednak podobnie im gotować, dodając ulubione produkty.

Jeszcze inny fan zapytał:

Jak radzisz sobie, kiedy nie ma Roberta przez dłuższy czas? Zostajesz sama z dwójką dzieci?

Anna również i tym razem pośpieszyła z udzieleniem odpowiedzi:

Wcześniej miałam nianię, więc wiadomo, to wielki przywilej! Teraz dzieci chodzą do przedszkola, pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta (a praktycznie nie ma go cały czas) wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać niż jak jest Robert w domu.

Więcej na temat diety córek Anna powiedziała w jednym z nagrań z maja tego roku. Wyznała:

Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego? (…) Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków.

To dobrze, że dziewczynki od wczesnego dzieciństwa są przyzwyczajane do jedzenia w zdrowy sposób?


Anna Lewandowska o diecie dziewczynek

Anna Lewandowska o diecie dziewczynek

Anna Lewandowska o opiece nad dziećmi

Anna Lewandowska o opiece nad dziećmi

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przede wszystkim powinna zacząć naukę w podstawówce !!!!! Jej wypowiedzi na żywo TRAGEDIA !!!!!

 • Holka Polka pisze:

  Mnie przeraża to ciagłe robienie im zdjęć…do których muszą być ustawione tyłem…ciekawe czy pytają przodem czy tyłem?

 • Kasia pisze:

  Super że od małego żreją jak króliki zero słodyczy zero przyjemności zero dzieciństwa. Pójdą do koleżanek na urodziny i co: Klara,Laura tylko zakaz jedzenia czegokolwiek ze stołu 🤯😱 jeśli obrus będzie bawełniany możecie zjeść lub poskubać trawę w ogrodzie ewentualnie pokrzywy no kurwa żenada 😂🤣😂🤣😂

 • Głupi tytuł pisze:

  Nie zrezygnowała tylko dzieci są w przedszkolu. Pewnie potem czy w weekendy jej pomagają różne osoby. Za dużo ich wszędzie, dziećmi w tym czasie ktoś się zajmuje. Wątpię, żeby babcie mieszkały nos stop u nich. Chyba, ze to taka forma sponsoringu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×